Lékařství


Jak se potravin ošetřených alergie?

Dietní vyhýbání: Nebudete obtěžování alergen ve stravě, je primární léčby potravinové alergie. Jakmile se potraviny, na které je pacient citlivý byla zjištěna, krmivo musí být odstraňovány z jídelníčku. Chcete-li to, postižených lidí je třeba číst dlouhé, podrobné seznamy složek na štítku u každého jídla, které považují za stravování. Mnoho alergie-produkci potravin, jako jsou arašídy, vejce, a mléko se v potravinách, které nejsou běžně jsou s nimi spojeny. Například, arašídy jsou často používány jako protein doplňky, Vejce se nacházejí v některých salátové dresinky, a mléko je v pekařských výrobcích. FDA vyžaduje, aby složky v potravinách být uvedeny na jeho štítku. Lidé se mohou vyhnout většina potravin, které jsou citlivé, pokud si pečlivě přečíst štítky na potravinách a, když v restauracích, zamezit objednávání jídla, které by mohly obsahovat složky, které jsou alergické.

Léčba anafylaktické reakce: Lidé s těžkou potravinové alergie musí být připraveny k léčbě anafylaktické reakce. Dokonce i ti, kteří vědí hodně o jejich vlastní alergie může buď udělat chybu, nebo musí být doručena jídlo, které není v souladu s jejich pokyny. Chcete-li chránit, lidé, kteří měli anafylaktické reakce na potraviny by měly nosit lékařské pohotovosti náramky či náhrdelníky tom, že potravinová alergie a že se na ně vztahují závažné reakce. Tito jedinci také vždy by měl nést stříkačku adrenalinu (adrenalin [EpiPen]), získané na předpis od svého lékaře, a být připraveni k self-spravovat, pokud si myslí, že rozvoj alergické reakce. Měly by se tedy okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc buď zavoláním na záchranu týmu nebo s sebou přepravovat na pohotovost.

Léčba další příznaky potravinové alergie: Několik léky jsou k dispozici pro léčbu dalších symptomů potravinové alergie. Například, antihistaminika mohou ulehčit gastrointestinální příznaky, kopřivka, kýchání, a rýma. Bronchodilatancií může zmírnit symptomy astmatu. Tyto léky jsou přijímána po osobě, nechtěně má požití potraviny, na které je alergický. Oni nejsou účinná, však, v oblasti prevence alergické reakce, pokud jsou užívány před jíst potraviny. Vlastně, žádné léky v jakékoliv podobě je k dispozici spolehlivě zabránit alergickou reakci na určité potraviny před jídlem, že potraviny.