Lékařství


Úvod do náhlá srdeční zástava

Přírodní katastrofy hity, se nevypne a zhasnou světla. Je to obyčejný scénu, která se odehrává během hurikánu a tornádo sezony, a to je velmi podobný ve snaze vysvětlit náhlou srdeční zástavou. Srdce utrpí urážka, Elektřina je zkratován, srdce nemůže pumpovat, a tělo zemře.

Srdce je elektrické čerpadlo, , kde je elektřina vyráběná ve speciálních buňkách kardiostimulátor v horní komoře, nebo atrium, ze srdce. Tato elektrická jiskra je prováděna prostřednictvím stáží v srdci tak, aby všechny svalové buňky smlouvy najednou a produkovat tlukot srdce. Tento pumpuje krev přes srdeční chlopně a do všech tělesných orgánů, aby mohli dělat svou práci.

Tento mechanismus může rozložit do mnoha způsoby, ale poslední cestu v náhlé smrti je stejná: elektrický systém, je podrážděný a nedokáže k výrobě elektrické aktivity, která způsobí, že srdce do rytmu. Srdeční sval nemůže dodávku krve do těla, zejména mozku, a tělo zemře. Fibrilace komor (V Fib) je nejčastější příčinou náhlé smrti u pacientů. Bez koordinovaného elektrický signál, dolní komory srdce (komor) přestane bít a místo toho, pohupovat jako Jello. Fibrilace komor je zacházeno s elektrickým proudem, ale pro to být efektivní, šoku se obvykle musí stát v rámci méně než čtyři-šestminuta, nejen pro to, aby byly účinné, ale také pro minimalizaci poškození mozku z nedostatku krve a přívod kyslíku. Automatické externí defibrilátory (Antiepileptika) jsou běžně k dispozici na veřejných místech, aby téměř kdokoli na léčbu náhlého úmrtí. Méně často, srdce může jen přestane bít. Absence tlukot srdce, je znám jako asystolie (asystolie: = ne + systola = beat).