Lékařství


Jaká je léčba pro náhlou srdeční zástavou?

Drtivá většina lidí, jejichž srdce přestane bít nečekaně mít fibrilace komor. Definitivní léčba je to defibrilaci pomocí elektřiny šoku srdce zpět do pravidelného rytmu. S technologickým pokrokem, Antiepileptik jsou nyní běžné všude tam, kde lidé scházejí pohled.

Společenství, která institut veřejné školství CPR, Použití antiepileptika, a rychlé aktivaci 911 zdravotnické záchranné služby se dramaticky zvýšila míra přežití z náhlé srdeční zástavy. Bohužel, protože mozek je tak citlivá na nedostatek kyslíku a průtoku krve, není-li ošetření dojde ve čtyři-šestminuta, existuje vysoké riziko, některé trvalé poškození mozku.

V případě, že pacient přežije být transportován do nemocnice, Důvodem ke kolapsu a náhlé smrti bude muset být diagnostikována. Bez ohledu na, ABC resuscitace bude re-hodnotit. Dýchacích cest, Dýchání, a oběh (tlukot srdce a krevní tlak) Budou podporovány, a přijetí k jednotce intenzivní péče je s největší pravděpodobností.

Diagnostické testy mohou zahrnovat opakované elektrokardiogramů (EKGs), echokardiogram (ultrazvuky ze srdce), a srdeční katetrizace a elektrofyziologické studie, , ve kterém jsou mapovány elektrickými drahami srdce.

Nedávný výzkum zahrnující léčbu, kteří přežili srdeční zástavu naznačuje, že rychlé zahájení hypotermie (ochlazování těla) mohou zabránit nebo zmírnit stupeň poranění mozku.

Survivors náhlé srdeční zástavy jsou často kandidáti na implantabilních defibrilátorů.