Lékařství


Jsou alergie záběry účinná v prevenci nebo snížení potravinové alergie?

Alergie výstřely, forma léčby známé jako imunoterapie, zahrnovat vstřikování malého množství látek, na které je pacient alergický. Záběry jsou uvedeny pravidelně po dlouhou dobu s cílem desenzibilizující pacienta nebo jak se pacient tolerovat alergen nějak projevily příznaky. Tento typ terapie je účinná v kontrole příznaků alergie v souvislosti s senná rýma, vnitřní alergeny, a bodnutí hmyzem. Výzkumní pracovníci, však, dosud prokázáno, že tyto záběry může zabránit alergické reakce na potraviny.

Přehled

Potravinová alergie je způsobena tím, imunologické reakce na potraviny, někdy v jednotlivci nebo rodiny s predispozicí k alergiím. Počet potravin, především korýši, mléko, vejce, arašídy, a ovoce může způsobit alergické reakce (zejména kopřivka, astma, břišní příznaky, závrativost, a anafylaxe) u dospělých nebo dětí. Pokud je podezření na potravinovou alergií, zdravotní hodnocení je klíčem k řádné řízení.

Je důležité rozlišovat skutečnou alergií na potraviny z jiných abnormální reakce na potraviny, to je, potravin netolerance, které ve skutečnosti jsou daleko běžnější než alergií na potraviny. Jakmile je diagnóza potravinové alergie je (především anamnézu) a alergen je identifikován (obvykle kožní testy), léčba v podstatě je, aby se zabránilo obtěžování potravin. Lidé s potravinové alergie by měly pracovat se svými lékaři a stát se informovanými o alergiích ao tom, jak jsou diagnostikovány a léčeny.