Lékařství


Náhlá srdeční zástava může být zabráněno?

Smrt je nejlepší prevencí léčí. Většina náhlá smrt je spojena s onemocněním srdce, takže na-rizikové populace zůstává muži starší než 40 let věku, kteří kouří,, mají vysoký krevní tlak, a diabetes (rizikové faktory pro srdeční infarkt). Jiná rizika patří synkopa (mdloby nebo ztráta vědomí) a známé onemocnění srdce.

Synkopa, nebo ztráta vědomí, je významným rizikovým faktorem pro náhlou smrt. Zatímco některé důvody pro absolvování jsou benigní, tam je vždy obavy, že důvodem byla abnormální srdeční rytmus, který následně spontánně opraveny. Obávám se, že další díl bude náhlou srdeční zástavou. V závislosti na poskytovatele zdravotní péče, podezření na základě anamnézy, fyzikální vyšetření, laboratorních testů, a EKG, zdravotní péče praktického lékaře může doporučit ústavní nebo ambulantní monitorování srdce, aby se pokusili najít vodítko, zda rozdávání byla kvůli smrtelné srdeční rytmus. Bohužel, potenciálně podezřelý rytmus nemusí opakovat, a v závislosti na situaci, dlouhodobé ambulantní sledování trvající týdny a měsíce mohou být nezbytné. Využití elektrofyziologických vyšetření může pomoci určit vysoce rizikových pacientů (elektrické dráhy jsou mapovány pomocí techniky podobné srdeční katetrizace).

V současné době lidé, kteří na svého lékaře s bolestí na hrudi, stranou od stanovení diagnózy, sledování jak srdeční frekvenci a rytmus jsou zdůrazněny. Účelem sledování osob s bolestí na hrudi v nemocnici nastavení je, aby se zabránilo náhlé srdeční zástavě.

Použití implantabilních defibrilátorů u vysoce rizikových pacientů, zejména ty s výrazně snížení ejekční frakcí může snížit výskyt náhlé srdeční zástavě. Tato zařízení jsou umístěny pod kůží na hrudi zdi a dráty, které jsou připojeny k srdci sám. Když se objevit fibrilace komor, šok je automaticky doručena do srdce, obnovení srdečního rytmu a odvrácení náhlé smrti.