Lékařství


Co je elektrická kardioverze?

Pokud léky nejsou schopny kontrolovat přetrvávající nepravidelný srdeční rytmus (jako je fibrilace síní), kardioverze může být vyžadováno. Po podání krátký-působící znecitlivění, elektrickým proudem je dodána do svého hrudní stěny, která synchronizuje srdce a umožňuje normální rytmus restartovat.

Co je kardiostimulátor?

Kardiostimulátoru je zařízení, které vysílá malé elektrické impulsy do srdečního svalu udržovat vhodnou tepovou frekvenci. Kardiostimulátory především zabránit srdce bije příliš pomalu z. Kardiostimulátoru má pulzní generátor (které domy baterie a malé počítače) a vede (dráty) že poslat impulsy z generátoru do srdečního svalu. Novější kardiostimulátory mnoho sofistikovaných funkcí, které jsou navrženy tak, aby pomáhají spravovat a optimalizovat arytmií srdce-míra-funkce týkající se co možná nejvíce.

Jaké změny životního stylu by měla být? - Arytmie (Nepravidelný srdeční tep)

Jaké změny životního stylu by měla být?

* Pokud si všimnete, že nepravidelný srdeční rytmus se vyskytuje častěji u některých činností, měli byste se jim vyhnout.
* Pokud kouříte, stop.
* Omezte příjem alkoholu.
* Omezit nebo přestat používat kofein. Někteří lidé jsou citliví na kofein a může všimnout více příznaků při používání kofeinu produkty (jako čaj, káva, koly a některé Over-The-čítač léky).
* Drž se od stimulanty používá v lékařství proti kašli a nachlazení. Některé tyto léky obsahují složky, které podporují nepravidelný srdeční rytmus. Přečtěte etiketu a zeptejte se svého lékaře nebo lékárníka, co léky by bylo pro vás nejlepší.