Lékařství


AIDS – Syndromu získaného selhání imunity

Pohled na HIV a AIDS

HIV bude Individuální imunodeficience Virus. Je to virus, který povede k syndrom získané imunodeficience (AIDS). Najdete dva druhy HIV, HIV-jeden a HIV-2. Stejně forem újmy infekce HIV jedince celé tělo tím, že ničí některé krvinek, jmenoval CD4 T tkáně, , které mají zásadní význam pro pomoc postavě zápas nemoci.

Lidé dnes bydlí s HIV se může zdát snad i pocit, výživné pro několik několik let, Nicméně HIV zůstává vliv na jejich těla. To je jeden z důvodů, proč se údaje o šíření infekce HIV je nezbytné. Mnoho lidí s HIV, dokonce i ty, které zkušenosti zdravých může zisk výrazně od moderní-denní dobu řešení používané v boji proti HIV infekci. HIV podrobnosti, včetně současného těchto léků, mohou pomalu snižovat destruktivní vliv infekce HIV. Pokud se neléčí nebo nejhorší, nezjištěný dříve, HIV infekce může udělat další zhoršení na vaší postavě a až do nedávné doby je spojován s kardiovaskulárními chorobami, ledvinové choroby, játra nemoci a dokonce i rakovinu.

AIDS informace by mohly být velmi důležité, protože AIDS je skutečně pozdní fázi infekce HIV. K tomu dochází, jednoduše proto, že když postižených virem HIV, někdo je imunitní systém je už hrozně zničen v důsledku systém má extrémně těžké době bojovat proti jiným chorobám a vybraných nádorů. S AIDS, infekce HIV postupovala, způsobuje zásadní úbytek bílých krvinek. Chorobami a infekcemi znalosti ihned po infekci HIV jsou uvedeny jsou AIDS-definovat, protože znamenat začátek AIDS. Každý, kdo je diagnostikován s AIDS, když byly vyrobeny AIDS souvisí problém nebo symptom, označované také jako oportunní infekce, nebo AIDS podobné rakovině. Infekce jsou tzv. oportunní jen proto, že vyžadují okraji vaše šance poskytnutých oslabený imunitní metoda.

Výzkum Za HIV a AIDS

Chcete-li být informováni o natvrdlý kostrbatý o HIV a AIDS data znamená, že jeden musí jít do hloubky, prozkoumat, jak se přenáší tento virus a zadá postavě, dopady systému a smutně se celkové velení ve Vašem zdraví a fitness.

Základní údaje o infekci HIV ukázaly, že HIV se odvíjí prostřednictvím přenosu, z jednoho člověka na jiného. HIV je dar pro variabilní stupně v krvi a sekretech pohlavních orgánů v podstatě všech osob s HIV infekcí, ohledu na to, bez ohledu na to, zda jste ukazatele. Rozvine HIV dojít, pokud tyto sekrety jsou k dispozici v kontaktu s tkání, které zahrnují lidi obložení vagina, anální místě, ústa, nebo očima (sliznic), nebo který má přestávku v póry a kůže, například z nižší nebo průrazu jehlou. Během dvou až šesti týdnů od zveřejnění, Drtivá většina těch lidí s infekcí HIV může krátce znalosti flu-like ukazatele nebo infekční mono-jako nemoc, stejně jako pro různé týdnů. Tato nemoc je myšlenka fázi klíčových infekce HIV. Údaje o HIV infekce ukazují, že jedním z nejčastějších ukazatelů primární infekce HIV jsou horečka, bolesti kloubů a svalové tkáně, bolest v krku a zduření uzlin (lymfatické uzliny) od krku. Během všech fází infekce, doslova miliardy částic viru HIV (kopie) jsou vytvářeny každý den a obíhat krev. Na vrcholu se, že virus v krvi, tam je určitě také virus po celé postavě, zvlášť v lymfatických uzlinách, duševních schopností a pohlavních sekretů.

Doba od infekce HIV pro růst AIDS se liší. Jeho je vzácné pro některé lidi kultivovat problémy HIV, které definují AIDS uvnitř jednoho konkrétního 12 měsíců, i když ostatní lidé i nadále být zcela asymptomatické po jak četný jako dvacet mnoho let, v době, v rámci infekce HIV. Však, doba pro postup z počáteční nákaze AIDS je obyčejně zhruba osm-desetroky. Tam je jistě průběžné analýzy a shromažďování nových údajů HIV navíc, jako je AIDS dat vysvětlit, proč lidé dnešní znalosti klinické progresi HIV na různé prémie.

Světě Versus HIV a AIDS

Přibližně two.7 milionů lidí dnes trpí infekcí HIV v 2008. Sub-saharské Africe je i nadále nejvíce zasaženy epidemií; v 2008 přes two-thirds úmrtí na AIDS byly v této oblasti.

HIV / AIDS údaje shromážděné v průběhu let z různých komponent ve světě vykazují, že HIV infekce má ničivý dopad na společnost, hospodářství a infrastruktury. V Asii, HIV a AIDS vyvolané zvýšenou ztrátu produktivity, než všechny ostatní onemocnění.