Lékařství


Co je ještě nemoc?

Stále nemoc, porucha představovat zánět, Vyznačuje se vysokou stouply horečky, mizící (přechodný) losos-barevné vyrážka, a / nebo artritida. Ještě nemoc byla poprvé popsána u dětí, ale nyní je známo, že dochází, mnohem méně často, u dospělých (u nichž je to jen jako dospělý-počátek Stále nemoc).

Co je příčinou stále nemoc?

Tam byli množství myšlenkových směrů, pokud jde o příčiny(s) Stále na nemoc. Jedno pojetí je to, že stále nemoc je kvůli infekci s mikroba. Další myšlenkou je, že stále nemoc je přecitlivělé nebo autoimunitní onemocnění. Vlastně, příčinou stále nemoc není dosud znám.

Jak se nemoc stále zapadá do juvenilní revmatoidní artritidou?

Stále nemoc je jeden typ juvenilní revmatoidní artritidy (JRA) a je také známý jako systémové-počátek JRA. O “systémové” to znamená, že spolu s zánětem kloubů, že obvykle začíná s příznaky systémové (tělo-široká) nemoc, jako jsou vysoké horečky, žlázy otok, a vnitřních orgánů zapojení. Stále nemoc je pojmenována po anglickém F lékař sir George. Ještě (1861-1941).

Jaké jsou příznaky a projevy stále nemoc?

Stále nemoc obvykle začíná se systémovým (tělo-široká) příznaky. Extrémní únava může doprovázet vlny vysoké horečky, které se zvednou denně 102 stupňů F (39 ° C) nebo dokonce vyšší a rychle vrátit na normální úroveň nebo níže. Horečka hroty se často vyskytují v téměř stejnou dobu každý den. Slabý losos-barevné kožní vyrážka charakteristicky přichází a odchází, a nemá chuť.

Nechutenství, nevolnost, a hubnutí jsou společné. K dispozici je také obyčejně otoky lymfatických žláz, zvětšení sleziny a jater, a bolest v krku. U některých pacientů vyvinout zánět kolem srdce (perikarditida) and lungs (pleuritida), s občasnými hromadění tekutiny kolem srdce (perikardiální výpota plíceungs (pleurální výpotek). Artritida, s otoky kloubů, často se vyskytuje vyrážka po horečky a byl přítomen po určitou dobu. Ačkoliv artritida může zpočátku být přehlédnuty, protože impozantní povahou systémových příznaků, Přesto každý, kdo nemoc nakonec vyvine bolesti kloubů a otoky. To obvykle zahrnuje mnoho spojů (Polyartikulární artritida). Každá společná může být ovlivněn, ačkoli tam jsou preferenční vzorce společné účasti na stále nemoc.