Lékařství


Jak se nemoc stále léčených?

Stále se onemocnění může způsobit vážné poškození kloubů, zejména zápěstí. To může také ovlivnit funkci srdce a plic. Léčba Stále nemoc je nasměrovaný k jednotlivci oblasti zánětu. Mnohé příznaky jsou často řízeny s protizánětlivými léky jako aspirin nebo jiné nesteroidní léky (NSA). Kortizon léky (steroidy) jako prednison se používá k léčbě těžších prvků nemoci.

U pacientů s přetrvávající nemoci, léky, které ovlivňují zánětlivé aspekty imunitního systému jsou použity. Léky nyní používá, jsou analogické ke klasice “sekunda-line” terapie používá u pacientů s revmatoidní artritidou. Patří mezi ně zlato, hydroxychloroquin (Plaquenil), penicilamin (Cuprimine, Závisí), azathioprin (Imuran.), methotrexátem (Rheumatrex, Trexall), a cyklofosfamidem (Cytoxan).

Stále nemoc

* Stále má nemoc se projevuje vysokou horečkou stouply.
* Stále nemoc je často spojena s vyrážkou bez svědění.
* Stále nemoc vždy způsobí zánět kloubu (artritida).
* Příčinou stále nemoc není známa.
* Stále nemoc může být spojena se zánětem vnitřních orgánů.
* Stále nemoc je diagnostikována charakteristické klinické projevy. Tyto funkce zahrnují vysokou horečku občasné; zánět kloubu a bolest, bolesti svalů, slabé losos-barevné kožní vyrážka, otoky lymfatických žláz nebo zvětšení sleziny a jater, a zánět plic (pleuritida) nebo kolem srdce (perikarditida).
* Classic krevní testy pro revmatické choroby jsou negativní.
* Léčba směřuje k jednotlivým oblastem zánětu.