Lékařství


Co se děje ve společných operacích s náhradou?

Kloubu chirurgie zahrnuje nahrazení zničené společného s umělou společnou. V kolena nebo náhrada kyčelního kloubu, umělý kloub je vyrobena z kovu a plastu. V případě kloubu v ruce, Nový kloub je nejvíce obyčejně skládá ze silikonové pryže nebo pacientových vlastních tkání, například část šlachy.

Kloubu chirurgie, také známý jako kloubu, Je velmi časté. Každý rok, ortopedů provést tisíce operací kloubních náhrad v USA. (Většina z těchto postupů jsou prováděny na velkou váhu-nosných kloubů, jako jsou boky a kolena.) Kloubu chirurgie v ruce se obvykle používá při léčbě těžkou artritidou, která zahrnuje malé klouby ruky.

Kyčlí a kolen dostávat průběžné stres z chůze, běží, sportovní činnost, nebo zranění, a jsou častěji postiženy nošení chrupavky (degenerativní artritidou) než kloubů rukou. Však, klouby ruky do praxe stresu v každodenním používání, a protože ruka klouby jsou menší, tyto tlaky jsou soustředěny na menší ploše. Vysoký poměr napětí na povrchu může způsobit hladké kloubní chrupavky nosit v průběhu let. Vzhledem k tomu, chrupavka degeneruje, základní kostní stane se vystavený. Když se zhoršila kloubu se pohybuje, kosti tře na kost působí bolest, otok, omezující pohyb, a často způsobuje praskání broušení nebo pocit. Mimoto, formami artritidy, které jsou způsobeny zánětem tkání ostění společného často vliv na drobné klouby rukou a zápěstí způsobit destrukci kloubu. Příklady zahrnují revmatoidní artritidou a psoriatickou artritidou.