Lékařství


Červený, svědění kůže nebo náplasti všude – Alergie, Vyrážka

Ohniska tohoto druhu jsou obvykle buď virovou nebo alergickou.

Virová vyrážka: Zatímco virové infekce kůže sama o sobě, jako herpes nebo pásový opar (bratranec planých neštovic), jsou většinou lokalizované na jednu část těla, virové vyrážky jsou často symetrické a všude. Pacienti s těmito vyrážka může nebo nemusí mít jiné virové příznaky, jako je kašel, kýchání, nebo žaludeční nevolnost (nevolnost). Virové exantémy obvykle trvají několik dní až týden a jít tak na vlastní. Léčba je zaměřena na zmírnění svědění, pokud existuje.

Alergická vyrážka léky: Většina alergické vyrážky léky začít do dvou či tří týdnů od přijetí nové léky, zejména v případě, že osoba vzala léky před. Je velmi nepravděpodobné, že lék byl předepsán pro měsíce nebo roky způsobit alergické reakce. Protože tam je obvykle žádná zvláštní zkoušky prokázat, zda vyrážka je alergická, lékaři mohou doporučit zastavení podezřelé léky, co se stane. Pokud se vyrážka nezmizí do týdne a to vzít si lék, Alergie je nepravděpodobné,.

Ačkoli potraviny, mýdla, a čistící prostředky jsou často obviňovány, rozšířené kožní vyrážky,, oni jsou zřídka viníci.

Ostatní vyrážky

Kopřivka (kopřivka) jsou svědivá, červené šrámy, které přicházejí a odcházejí na různé části těla. Většina včelstev nejsou alergičtí, spustit jejich průběh, a zmizí jako tajemně, jak přišli. Potničky je podráždění pokožky způsobené nadměrné pocení během horkých, vlhkého počasí. To se může objevit v každém věku, ale je nejčastější u malých dětí. Potničky vypadá jako červený shluk pupínků nebo malé puchýřky. To je více pravděpodobné, že se vyskytují na krku a horní části hrudníku, v tříslech, pod prsy, a loket vrásek.