Lékařství


Co je kožní test na alergii?

Toto je test provádí na kůži zjistit alergii látky (alergen) , která je podnětem pro alergickou reakci.

Jak se alergie kůže udělat test?

Malé množství podezřelých alergii-vyvolávající látkou (alergen) je umístěn na kůži. Kůže je pak jemně poškrábaný přes malý pokles se speciální sterilní jehly. Alergie kožní test se také nazývá scratch test.

Co je pozitivní kožní test?

Pokud kůže zčervená a, Ještě důležitější je, pokud se zvětší, pak test je číst jako pozitivní a alergie na tuto látku, je považována za pravděpodobnou.

Můžete uvést příklad kožní test?

Pokud zvláštní potravinové alergie je podezření, kožní test používá zředěný extrakt z podezřelých potravin. Malá kapka tohoto konkrétního tekutého extraktu je umístěn na kůži předloktí nebo zad. Tato základní kůže je lehce poškrábaný přes malý pokles se speciální sterilní jehly. Pokud kůže zčervená a, Ještě důležitější je, pokud se zvětší, pak test je číst jako pozitivní. Není-li žádná reakce, to je čteno jako negativní.

Pokud je kožní test je pozitivní, to znamená, že pacient má typ protilátky (IgE protilátek) na specializované buňky v kůži, která uvolňování histaminu, způsobit zarudnutí a svědění. (Tyto buňky se nazývají žírných buněk a protilátek IgE váže na nich je specifická pro potraviny testuje.)