Lékařství


Jaká je léčba pro nemoc Hirschsprungovu??

Pull-přes chirurgie

Hirschsprungova choroba se léčí chirurgie. Operace se nazývá vyváznutí provoz. Tam jsou tři obyčejné způsoby, jak udělat vyváznutí, a oni jsou voláni Swenson, Soave, a Duhamel postupy. Každý z nich je udělat trochu jinak, ale všechny zahrnují vyjímání část střeva, která nefunguje a připojení zdravou část, která je ponechána na konečníku. Po vyváznutí chirurgie, dítě má pracovní střeva.

Před operací: Nemocné části je část střeva, která nefunguje.

Krok 1: Lékař odebere nemocné části.

Krok 1: Lékař odebere nemocné části.

Krok 2: Zdravá část je připojena ke konečníku nebo řiti.

Krok 2: Zdravá část je připojena ke konečníku nebo řiti.

Kolostomií a ileostomií

Často, vyváznutí lze udělat hned po stanovení diagnózy. Však, děti, které byly velmi nemocný může nejprve potřebovat chirurgický zákrok s názvem stomické. Tato operace pomůže získat zdravé dítě před s vyváznutí. Někteří lékaři se stomické v každé dítě před tím vyváznutí.

V stomické, lékař vytáhne nemocné části střeva. Pak lékař kusy malý otvor v dětské břicho. Díra se nazývá stoma. Lékař spojuje horní části střeva se stoma. Stolice opustí tělo přes stoma, zatímco spodní část střeva léčí. Stolička jde do pytle připojené na kůži kolem stomie. Budete muset prázdný Tato taška několikrát za den.

Krok 1: Lékař se z většiny o nemocné části střeva.
Krok 1: Lékař se z většiny o nemocné části střeva.

Krok 2: Lékař přikládá zdravé části střeva do stoma (díra v břiše).
Krok 2: Lékař přikládá zdravé části střeva do stoma

Pokud lékař odstraní celé tlusté střevo a spojuje v tenkém střevě, aby stoma, Operace se nazývá ileostomie. Pokud lékař ponechává část tlustého střeva a připojuje, že na stoma, Operace se nazývá kolostomie.

Později, Lékař udělá vyváznutí. Lékař odpojí střevo od stoma a přikládá jí těsně nad konečníku. Stoma není potřeba žádné další, takže lékař buď šije to v průběhu chirurgického zákroku nebo čeká o 6 týdny, aby se ujistil, že vyváznutí pracoval.