Lékařství


Jak se zachází suché socket?

Můžete se nesteroidní léky jako je aspirin nebo ibuprofen zmírnit nepohodlí. Někdy tyto Over-The-čítač léky nestačí ke zmírnění bolesti. Když to je v případě, Lékař vám může předepsat silnější léky nebo vám nervový blok.

Váš zubní lékař bude čistit zub socket, odstranění jakékoliv nečistoty z otvoru, a potom vyplňte zásuvky s medikované kousek gázy nebo speciální pastou pro podporu hojení. Budete pravděpodobně muset vrátit do ordinace denně oblékání změny až do zásuvky začne uzdravovat a vaše bolest zmenšuje.

Váš zubní lékař může předepsat antibiotika, aby se zabránilo socket nezanítilo. K péči o suchou socket doma, Váš zubař může doporučit, abyste se opláchne slanou vodou nebo speciální ústní vodu každý den.

Váš zubní lékař bude čekat, až suché socket uzdravil — což může trvat až dva týdny — Před uvedením zubních implantátů.

Co mohu udělat, aby se zabránilo suché socket?

Protože kouření je velký rizikový faktor pro suché socket, vyhnout se cigaret, doutníky, a jakékoli jiné tabákové výrobky na jeden den nebo tak před operací. Pokud budete mít antikoncepční pilulky, zeptejte se svého zubaře o provedení těžby v den, kdy jste získali nejnižší dávku estrogenu, protože hormon může ovlivnit schopnost srážení krve. Také, poraďte se se svým zubním lékařem o jiné léky, které užíváte, které mohou narušovat normální srážení krve.