Lékařství


Co způsobuje Klippel-Trènaunay-Weber syndrom?

Většina případů Klippel-Trènaunay-Weber jsou sporadické. Vyskytují se bez varování, bez předchozí případ v rodině; nicméně v poslední době tam byly některé případy, které běží v rodinách.

Jaká je prognóza (výhled) s Klippel-Trènaunay-Weber syndrom?

Většina osob se Klippel-Trènaunay-Weber mají rozšířené nohu a dělají poměrně dobře bez větších léčby. To může být užitečné nosit kompresivní punčochy k prevenci žilní sdružování v postižené končetině (křečové žíly řízení). Však, některé Klippel-Trènaunay-Weber pacienti mají značnou bolest. Kožní vředy, infekce a další kožní problémy mohou nastat, ale obvykle léčba je konzervativní. Operace je téměř nikdy zapotřebí.

Jaká je základní vadu Klippel-Trènaunay-Weber syndrom?

Není zcela známo,, ale některé výzkumy věří část vada je v souvislosti s kontrolou angiogenních buněk (prekurzorů cév). Jiní věří, že to je způsobeno nějakou újmu vyvíjející se embryo v děloze, výsledkem žilní komprese a výslednými abnormální žilní tlak, způsobující varixy a končetiny rozšíření. Jinými slovy,, V současné době není znám přesný události, které vedly k vývoji Klippel-Trènaunay-Weber.