Lékařství


Jaké podmínky je možné zaměnit s okem alergiemi?

Níže je seznam podmínek, příznaky, které jsou běžně zaměňovány s oční alergie.

* Suchého oka: Tato podmínka vyplývá ze snížené slzení a často je zaměňována s alergií. Hlavními příznaky jsou obvykle hoří, grittiness, nebo pocit “něco v oku.” Suchého oka se obvykle vyskytuje u lidí nad 65 let a lze jistě zhoršil orální antihistaminika jako difenhydramin (Benadryl.), hydroxyzine. (Atarax), Claritin, nebo zyrtec, sedativa, a beta-blokátory léky.

* Roztržení potrubí-obstrukce: Toto je způsobeno zablokování slzného pasáž, která rozšiřuje z očí do nosní dutiny. Tato podmínka je rovněž typicky viděný u starších lidí. Hlavní výtka je slzící oči, které nemají chuť. Alergie testování bude negativní v tomto případě.

* Konjunktivitida kvůli nákaze může být způsobeno buď bakterie nebo viry. V bakteriální infekce, oči jsou často “jasně červená” a víčka držet pohromadě, zejména v ranních hodinách. Odbarvený sliznice vypouštění je často viděn, takzvaný “špinavý oči.” Virová konjunktivitida způsobuje mírné zarudnutí očí a sklovitý vzhled od trhání. Adenovirus je hlavní příčinou virová konjunktivitida. Herpes virus, jako ten, který způsobuje plané neštovice nebo pásový opar, může také ovlivnit oko. Adenovirus infekce je velmi nakažlivá a může přenášet buď přímým kontaktem, jako ruční kontakt, nebo v kontaminovaných bazénů. Měli byste vyhledat lékařskou pomoc, pokud máte podezření, že některý z výše uvedených.

Alergie pomoc

* Pokud vaše oko svědí a je “mléčný” červený, je velmi pravděpodobné, alergie.
* Pokud to hoří, to je pravděpodobně suchého oka.
* Pokud to “tyčinky” v dopoledních hodinách, a je jasně červená, To je obvykle bakteriální nebo virová konjunktivitida.