Lékařství


Jak se zachází antifosfolipidový syndrom?

K léčbě pacientů s antikardiolipinové syndromem výrazně vyvinulo, protože oni byli objeveni být klinicky významné v polovině-1980. Každý projev antifosfolipidový syndrom, a každého jednotlivého pacienta s podmínkou, je zpracovaný jedinečně.

Protože mnoho z rysů nemoci s antikardiolipinové syndrom jsou spojeny s abnormální seskupení běžných prvků srážení krve (krevních destiček), Léčba je často směřuje k předcházení srážení krve ztenčování. Pacienti s touto poruchou mají abnormální tendenci tvořit krevní sraženiny (trombóza). Abnormální srážení krve může mít vliv na funkci prakticky jakéhokoliv orgánu. Léky, které tenký (anticoagulate) krev, jako je heparin (Hep-Lock, Liquaemin) a warfarin (Coumadin) (silné ředění krve), se používají k léčbě. Aspirin má vliv na krevní destičky, které brzdí jejich seskupení (agregace) a také byl použit v nízkých dávkách na ředění krve vybraných pacientů. Kortizon související s léky, jako prednison, byly použity k potlačení imunitního činnost a zánětu u pacientů s určitými rysy stavu. U pacientů se systémovým lupus erythematodes, kteří mají také antifosfolipidový syndrom, hydroxychloroquin (Plaquenil) Bylo hlášeno, že přidat nějaké ochrany proti srážení krve.

Jiné hlášené léčby zahrnují použití intravenózní gama globulin pro vybrané pacienty s historií předčasného potratu a ti s nízkým krevním srážení-prvky (krevních destiček) během těhotenství. Nedávné výzkumné studie, však, naznačují, že intravenózní gamaglobulina může být účinnější než kombinace aspirinu a heparinu léčba.