Lékařství


Proč je důležité při léčbě obstrukční spánkové apnoe?

Když člověk s obstrukční spánkové apnoe bere v úvahu všechny možnosti pro léčbu, on nebo ona může být v pokušení si vybrat některý z nich. Masky a dentální přístroje se musí nosit každou noc, a operace jsou bolestivé a nemají záruku, že budou úspěšné. Při zvažování důsledků všech ošetření; však, Je důležité si uvědomit, že tam jsou důsledky, pokud byli léčeni.

Odhaduje se, že pouze 10% u pacientů s obstrukční spánkové apnoe jsou léčeni. Některé ze zbývajících 90% vědí, že mají problém, ale oni nechtějí věnovat léčbě. Lidé s obstrukční spánkové apnoe může mít právo přijímat rizika pro jejich zdraví, že odmítá léčbu představuje; však, když se disk dali všichni ostatní v ohrožení i. Lidé, kteří odmítají léčbu pro jejich obstrukční spánkové apnoe by měly být oznámeny DMV, který často se pozastaví své řidičské průkazy. Neléčené obstrukční spánkové apnoe také zvyšuje riziko:

* infarkty,

* tahy,

* vysoký krevní tlak,

* snížila produktivitu práce,

* snížil pozornost doma, a

* Náhlá smrt.

Pokud si myslíte, že vy nebo někdo víte, může být obstrukční spánkové apnoe, konzultujte se svým lékařem příznaky co nejdříve.