Medicina


Kas yra vystyklų bėrimas?

Vystyklų bėrimas yra apibendrinta sąvoka, nurodydama visus odos dirginimo (neatsižvelgiant į priežastį) kad augtų vystyklų dengtas regione. Lietuviškai yra vystyklų dermatitas (dermatitas = odos uždegimą), servetėlė (arba “sauskelnių”) dermatitas ir amoniako dermatitas. Nors yra keletas plačių kategorijų priežastis vystyklų bėrimas, Kontaktai dirginimas yra labiausiai paplitusi kaltininkas. Nors vystyklų bėrimas paprastai manoma, kad poveikio kūdikiams ir mažiems vaikams, bet kuris asmuo dėvi vystyklų (pavyzdžiui, šlapimo nelaikantiems suaugusiems) yra kandidatas plėtoti šią dermatitas.

Vystyklų bėrimas

* Vystyklų bėrimas yra labai dažni kūdikiams ir nėra tėvų aplaidumo ženklas.
* Vystyklų bėrimas dažniausiai sąlyčio natūra dermatitas.
* Vystyklų bėrimas gali tapti antrinė užkrėsti bakterijomis arba mielių normaliai ant odos. Šiuo atveju, vietiškai antibiotikų tepalus užtikrinti greitą ir efektyvų gydymą.
* Kaip išvengti odos dirgiklių dažni Paklotų keičiasi numatyta numeris vienas prevencinė priemonė.
* Veiksmingų gydymo apima dažnas Paklotų pakeitimus, taikyti vietiniam kliūtys (pavyzdžiui, vazelinas), ir retai aktualūs antibiotikas / priešgrybeliniai tepalai, arba mažo stiprumo hidrokortizono kremu. Didelio stiprumo steroidų kremai, milteliai, ir koncentruotos baking-soda/boric-acid vonios ir neomicinui, kurių sudėtyje yra tepalai turi būti vengiama.

Ar vystyklų bėrimas apie atsainų priežiūra ženklas?

Prie, visai ne. Tėvai dažnai neteisingai mano, kad išbėrimas yra vaizdinis prastos nemokama priežiūra įgūdžių. Tačiau, tėvai turi suprasti, kad pagrindinis priežasčių šio bendro pobūdžio odos dirginimo vis dar aktyviai aptariamas klausimas, į dermatologijos srityje ir kad atsainų tėvų nėra tarp galimų veiksnių. Jungtinėse Amerikos Valstijose, vystyklų dermatitas sudaro apie 10%-20% visų odos susirgimų valdo bendras pediatras. Nors išbėrimas gali pasireikšti ne anksčiau kaip pirmąją gyvenimo savaitę, Dažniausiai laikas būtų tarp 9 ir 12 mėnesių amžiaus. Tyrimai parodė, kad, bet kuriuo metu, tarp 7%-35% vaikų šioje amžiaus grupėje patiria tokių odos bėrimas.