Medicina


Kas sukelia sauskelnių bėrimas?

Yra keletas kategorijų priežasčių yra tai dermatitas. Pirma ir svarbiausia yra “erzina” arba “susisiekti” dermatitas. Odos dalyvavimas gali pasireikšti lengvo paraudimas (pagal savo pobūdį panašūs saulės nudegimo) gresia erozija, viršutinio odos sluoksnius. Būdingas skirtumas punktas sutarties vystyklų dermatitas iš kitų priežasčių vystyklų bėrimas, kad ji retai apima odos raukšlės regionuose — todėl, ji atsarginės dalys, kur nėra kontakto su šlapimu / išmatose.

Odos infekcijos, kurti kitus dažniausiai kategorijos vystyklų bėrimas. Bakterijos (Staph ir STREP) ir mielių / grybelių (Candida) yra bendros priežastys vystyklų bėrimas. Paprastai tiek šių infekcijų tipai paprastai atsiranda odos vientisumo sutrikdymas ir didžioji gamtos apsaugos mechanizmus odos šiame vystyklų regione. Staph ir STREP bakterinėms infekcijoms dažnai vadinamą pūlinėlinė. Klasikinės aprašymai pūlinėlinė įtraukti mažas (1-2 mm) tiny lizdinės plokštelės (pūslelės) ir pustulėmis, kurios dažniausiai yra lengvai plyšimas paliekant kelis erozijų į bendrųjų odos dirginimas jūros. Candida vystyklų dermatitas taip pat turi keletą skiriamųjų modeliai. Išbėrimas būdingas zonos ryškiai raudonos odommsu diskrečiųjų serija 2-4 mm “palydovas” pažeidimų ne dėl susiliejantis sudirgintai odai sienų. Skirtingai nuo kontaktinio dermatito, Candida dažniausiai tik rasti odos raukšlėse raukšles ir dažnai apie Išangės sritis. Infekcinės priežastis vystyklų dermatitas paprastai gali būti diagnozuota atliekant apžiūrą vien. Jei supainioti egzistuoja, laboratoriniai tyrimai tamponus dalyvauja vietovėse gali būti gauti.

Alerginės reakcijos yra mažiau paplitęs priežastis vystyklų bėrimas. Dažniausiai siūloma alergenai kvepalų ir komponentų vystyklų ir servetėlės. Šie regionai dažnai gerai apibrėžta zonos paraudimas paviršutiniškai pūslelių ir erozija. Jeigu alerginė odos reakcija diagnozė yra įtariamasis, odos pleistras tyrimo galima atlikti siekiant nustatyti Alergija. Tai retai reikalinga.

Yra labai retai sukelia vystyklų bėrimas. Neįprastos infekcijos, Metabolizmo ir mitybos trūkumas narių, ir imunodeficito narių ir piktybinių navikų visa tai gali būti susijęs. Deja, su vaikų išnaudojimu (karšto panardinimo į vandenį, labai nepasirūpina vaikų higienos) taip pat gali pateikti kaip vystyklų bėrimas.

Rečiau, alerginės reakcijos į kvepalus ar kitus komponentus rasti vienkartiniai vystyklai arba servetėlės gali sukelti vystyklų bėrimas.