Medicina


Kodėl jis gali būti sunku diagnozuoti apendicito?

Jis gali būti sunku diagnozuoti apendicito. Tokio priedėlio poziciją pilvo gali skirtis. Didžiąją laiko dalį priedėlyje yra dešiniajame apatiniame pilvo, bet priedėlis, kaip ir kitos dalys žarnos, turi pasaitų. Ši žarnų pasaitų yra lapas-kaip membrana, kuri teikia priedėlyje į kitas struktūras, kaip apibrėžta pilvo. Jei pasaitų yra didelis, ji leidžia priedėlio judėti. Papildomai, priedėlis gali būti ilgesnis nei įprastai. Didelės pasaitų ir ilgai priedėlio derinys leidžia priedėlyje kritimo žemyn, į dubenį (tarp dubens organų moterų). Ji taip pat gali leisti pridėti prie judėjimo už dvitaškis (vadinama šviesą dieglius priedėlis). Bet kuriuo atveju, uždegimas priedėlyje gali veikti daugiau kaip ir kitų organų uždegimą, pavyzdžiui, moters dubens organų.

Apendicito diagnozė taip pat gali būti sunku, nes kitų uždegiminių problemų gali pamėgdžioti apendicitas. Todėl, tai yra įprasta laikytis pacientams, kuriems įtariama apendicitas už laiką pamatyti, jei ši problema bus išspręsti savo arba plėtoti savybes, kad daugiau galima teigti, apendicitas ar, galbūt, kitos sąlygos.

Kas kitas sąlygas gali imituoti apendicitas?

Chirurgas susiduria su paciento įtariamas apendicito visada turi apsvarstyti ir ieškoti kitų sąlygų, kurios gali imituoti apendicitas. Tarp sąlygas, imituojančias apendicitas:

* Meckel's divertikulitas. Meckel's divertikulo yra maža outpouching iš plonosios žarnos, kurios paprastai yra dešiniajame apatiniame pilvo šalia priedėlio. Divertikulo gali tapti uždegimas ar net pradurti (išlaužti ar plyšimas). Jei uždegimas ir / arba perforuotas, paprastai ji yra pašalinama chirurginiu būdu.

* Dubens uždegiminė liga. Teisė kiaušintakių ir kiaušidžių guli šalia priedėlio. Lytiškai aktyvios moterys, gali sudaryti sutartis infekcinių ligų, kurie susiję su vamzdžių ir kiaušidžių. Paprastai, gydymas antibiotikais yra pakankamai gydymo, ir chirurginio pašalinimo vamzdžių ir kiaušidžių nėra būtini.

* Uždegiminių ligų, teisę viršutinės pilvo. Skysčiai iš dešinėje viršutinėje pilvo gali nutekėti į apatinę pilvo, kur jie skatina uždegimą ir mimikos apendicitas. Tokie skysčiai gali ateiti iš perforuotos dvylikapirštės žarnos opa,tulžies pūslės liga, arba uždegiminės ligos, kepenų, g, kepenų pūlinys.

* Dešiniojo skilvelio divertikulitas. Nors dauguma diverticuli yra kairėje pusėje dvitaškis, jie kartais pasitaiko dešinėje pusėje. Kai dešiniojo skilvelio divertikulo plyšimas gali sukelti uždegimą jie imituoja apendicitas.

* Inkstų ligos. Teisė inkstai yra pakankamai arti, kad priedas, kad uždegimo problemas inksto pavyzdžiui, pūlinys-gali imituoti apendicitas.