Medicina


Kokie yra apendektomija komplikacijų?

Dažniausia komplikacija, dėl apendektomija yra infekcija žaizdos, kad yra, apie operacinį pjūvį. Tokios infekcijos gali skirtis sunkumo nuo lengvo, tik paraudimas ir galbūt kai kurių jautrumas per įpjovimas, vidutinio sunkumo, reikia tik antibiotikų, ar sunkus, reikia antibiotikų ir chirurginis gydymas. Retkarčiais, uždegimas ir infekcija apendicitas toks stiprus, kad chirurgas negali uždaryti perpjaunant nes susirūpinimą operacijos pabaigos, kad žaizda jau yra užkrėstas. Užuot, chirurgijos uždarymas atidėtas keletą dienų, kad būtų galima infekcija praeina su antibiotikais ir padaryti jį mažiau tikėtina infekcijos pasireiškia per įpjovimas.

Kitas apendektomija komplikacija yra pūlinys, pūliai rinkimo priedėlio plotas. Nors abscesai gali būti nusausinti, jų pūliai chirurginiu būdu, taip pat yra ne chirurginė technika, kaip anksčiau aptartos.

Ar yra ilgalaikės pasekmės apendektomija?

Neaišku, jei priedas yra svarbi organizmo vyresniems vaikams ir suaugusiems. Nėra didelių, ilgalaikių sveikatos problemų, atsirandančių šalinant priedėlio nors šiek tiek padidėjo kai kurių ligų buvo pažymėta,, pavyzdžiui, Krono liga.