Medicina


Priežastys Arachnoiditas

Uždegimas voratinklinį gali sukelti rando audinio formavimąsi ir gali sukelti stuburo nervus laikytis kartu ir gedimas. Voratinklinį gali tapti uždegimas, nes dirginimas nuo vieno iš šių šaltinių:

* Tiesioginę žalą, kad stuburo
* Cheminės medžiagos: Dažų naudojami myelograms (diagnostiniai testai, kuriais dažų vadinamas Radiografinė kontrastiniai yra suleidžiamas į plotą aplink nugaros smegenis ir nervų) buvo kaltinami kai arachnoiditas atvejais. Radiografinė kontrastinė medžiaga, atsakinga už tai nebenaudojami, tačiau. Taip pat, yra susirūpinęs, kad konservantai rasti epidurinė steroidų injekcijos gali sukelti arachnoiditas.
* Infekcija nuo bakterijų ir virusų: Infekcijų, tokių kaip virusinės ir grybelinės meningitu ar tuberkuliozė gali turėti įtakos stuburo.
* Lėtinis suspaudimo stuburo nervus: Priežastys, dėl šio slėginio įtraukti lėtinės degeneracinės disko ligos ar aukštesniojo lygio stuburo stenozė (susiaurėjimas stuburo).
* Komplikacijos iš stuburo operacijos arba dėl kitokios invazinių stuburo procedūras: Panašių priežasčių yra daug juosmens (apatinės nugaros dalies) pradūrimui.

Padaryti Diagnozė

Diagnozuoti arachnoiditas gali būti sunku, tačiau tyrimai, tokie kaip CAT scan (Ašiniai kompiuterinė tomografija) arba MRT (magnetinio rezonanso) padėjo su diagnostika. Testas vadinamas electromyogram (EMG) galima įvertinti nuolat žalos sunkumą įtakos nervų šaknelių naudojant elektrinius impulsus patikrinti nervo funkcija.

Pastaba: Myelograms su Radiografinė kontrastinė šiuo metu naudojamas, kartu su CAT skenavimas, nėra laikomas sukeliančius arachnoiditas arba sukelia jį pabloginti.