Medicina


Kaip maisto alergijos gydyti?

Maisto vengimo: Vengti Specifinis alergija maiste yra pagrindinis gydymo maisto alergijos. Kai maiste, į kurį pacientas yra jautrus buvo nustatyta, ėdalas turi būti pašalinamas iš maisto. Norėdami tai padaryti, nukentėjusių žmonių poreikį skaityti ilgas, detalius sąrašus ir ingredientų yra kiekvienos maisto produktų, jų nuomone, valgymas ženklo. Daugelis alergija gamybos maisto produktų, tokių kaip žemės riešutai, kiaušiniai, ir pieno atsiranda maisto produktus, kurie paprastai susiję su jais. Pavyzdžiui, žemės riešutai, dažnai yra naudojami kaip baltymų papildai, kiaušiniai, esančius kai kuriose salotų padažai, ir yra pieno duonos gaminių. FDA reikalauja, kad maisto ingredientai išvardijami jo etiketė. Žmonės gali išvengti daugelio maisto produktų, kuriuos jos yra jautrios, jei jie atidžiai perskaityti apie maisto produktų ir etiketės, kai restoranuose, išvengti užsisakyti maisto, kad galėtų būti ingredientų, kuriems jie yra alergiški.

Gydymas anafilaksinė reakcija: Žmonės su sunkia alergija maistui, turi būti pasirengusi gydyti anafilaksinė reakcija. Net tie, kurie žino apie savo alergijas daug gali nustatyti, kad klaida ar įteikti maisto, kuris neatitinka jų nurodymus. Norėdami apsaugoti save, žmones, kuriems buvo anafilaksinės reakcijos į maistą turi dėvėti medicininę perspėjimo apyrankės ar karoliai, nurodantis, kad jie maisto alergijos ir, kad jos yra taikomos stiprias reakcijas. Šie asmenys taip pat visada turėtų atlikti adrenalino švirkštą (epinefrino [EpiPen]), gauti receptą iš jų gydytojai, ir būti pasirengę savarankiškai valdyti, jei, jų manymu, yra besivystančios alerginės reakcijos. Tada jie turėtų nedelsiant kreiptis medicininės pagalbos, padarytais arba paskambinus gelbėjimo būrys, arba turintys pačių gabenami į palatoje.

Gydymas kitais simptomais, maisto alergijos: Keletas vaistai yra gydyti kitus simptomus, dėl maisto alergijos. Pavyzdžiui, antihistamininiai preparatai gali sumažinti virškinimo trakto simptomai, dilgėlinė, čiaudulys, ir sloga. Bronchus gali palengvinti astmos simptomai. Šie vaistai yra priimami asmuo netyčia turi suvartoti maisto, į kurią jis yra alergija. Jie nėra efektyvūs, tačiau, išvengti alerginės reakcijos, kai imamasi prieš valgyti maisto. Iš tikrųjų, ne bet kokios formos vaistų galima patikimai užkirsti kelią alergiją tam tikram maistui prieš valgant, kad maisto.