Medicina


Įvadas į staigų širdies sustojimą

Stichinės nelaimės peržiūrėjimų, galia užges ir žiburiai išeiti. Tai dažna scena, kuri atlieka dėmesį per uraganą ir tornadas sezonus, ir ji labai panaši bando paaiškinti, staiga sustojus širdžiai. Širdies palaiko įžeidimu, Elektra yra trumpas jungimas, širdis negali siurblys, ir kūno miršta.

Širdis yra elektros siurblys, kai elektros energija gaminama specialiuose stimuliatoriaus ląstelių viršutinėje kameros, arba prieširdžio, iš širdies. Šis elektros kibirkštis atliktas per kelius širdies, kad visas raumenų ląstelių sutartis vienu metu ir gaminti širdies plakimas. Šis siurbliai kraują širdies vožtuvai ir į visus kūno organus, kad jie galėtų atlikti savo darbą.

Šis mechanizmas gali griūti ir įvairiais būdais, tačiau galutinis kelias staigios mirties yra tas pats: elektros sistema yra sudirgusi ir nepateikia elektrinį aktyvumą, kuris sukelia širdies plakimas. Širdies raumens negali kraujo tiekimas į kūno, ypač į smegenis, ir kūno miršta. Skilvelių virpėjimas (V FIB) yra labiausiai paplitusi priežastis, dėl staigios mirties pacientams. Be koordinuotą elektros signalo, apačios rūmų širdį (skilvelių) sustabdyti Pēršana ir vietoj, krutinti kaip Jello. Skilvelių virpėjimas yra gydomi elektros smūgio, bet ji būtų veiksminga, šokas paprastai turi įvykti per mažiau nei 4-6 minutes, ne tik, kad jis būtų veiksmingas, bet ir iki minimumo sumažinti smegenų trūkumas kraujo ir deguonies tiekimas. Automatinis išorinis defibriliatorius (AEDs) yra visuotinai prieinami viešose vietose, kad būtų galima beveik bet kas gydyti staigi mirtis. Rečiau, širdis gali tiesiog sustabdyti Pēršana. Iš širdies plakimas nebuvimas yra žinomas kaip asystole (asystole: = nėra + sistolės = ritmas).