Medicina


Kokie yra staigus širdies sustojimas sukelia?

Staigi mirtis dažniausiai sukelia širdies ligas. Kai kraujagyslės siauros, širdies raumens gali tapti erzina, nes trūksta kraujo tiekimą. Iš širdies priepuolis (ūminiu miokardo infarktu), kraujagyslės tampa visiškai užblokuotas dėl kraujo krešulio, ir yra pakankamai irzlumas dėl raumenų sukelti skilvelių virpėjimas. Iš tikrųjų, priežasties daugelis žmonių, krūtinės skausmas yra įtraukti į ligoninę stebėti jų širdies susitraukimų dažnio ir ritmo požymių, kad gali sukelti skilvelių virpėjimas. Staigi mirtis gali būti pirmasis pristatymas širdies liga.

Stazinis širdies nepakankamumas ir širdies vožtuvų problemomis, kaip aortos stenozė (susiaurėjimas aortos vožtuvo) taip pat padidinti staigus širdies sustojimas rizikos.

Kardiomiopatija yra plati kategorija, širdies liga, kai širdies raumuo nėra sutarties tinkamai dėl kokios nors priežasties. Dažnai tai yra išeminė, jeigu dalis širdies raumens negauna pakankamai kraujo tiekimą ilgą laiką ir ne ilgiau gali efektyviai varinėti kraują. Žmonės, kurių išstūmimo frakcijos (kraujo kiekį, išsiurbtą iš širdies su kiekvienu širdies plakimas) yra mažesnis nei 30% gresia didesnis pavojus dėl staigios mirties (normalus išstūmimo frakcija yra didesnis 50%). Kai kuriems žmonėms, kardiomiopatija, gali atsirasti išeminės širdies ligos nebuvimas.

Uždegimas, širdies raumens, žinomas kaip miokarditas (mio = raumenų + kortelė = širdies + ITIS = uždegimas), taip pat gali sukelti ritmo sutrikimai. Ligų, pavyzdžiui, sarkoidozė, amiloidoze, ir infekcija gali sukelti uždegimą, širdies raumens.

Kai kurie žmonės gimsta su elektros atlikti sistemų su defektais, kuri vieta jiems yra padidėjusi rizika ritmo sutrikimai. Kai kurie dėl elektros instaliacijos, arba elektrinio laidumo sistema, kaip Wolff-Parkinson-White sindromas, o kiti dėl struktūrinių pagrindinių konstrukcinių problemų širdies, kaip Marfan sindromas.

Plaučių embolija, kraujo krešuliai į plaučių, taip pat gali sukelti staigią mirtį. Krešulių pavidalu rankos ar kojos ir gali nulūžti ir srauto į plaučius, kur jos sumažina plaučių galimybes gauti deguonį iš oro prie kūno. Rizikos veiksniai, nuo kraujo krešulių apimti chirurgija, pailginto imobilizuoti (pavyzdžiui, hospitalizavimo, ilgą automobilio važiuoja ar lėktuvas kelionės), trauma, arba tam tikrų ligų, kaip vėžys.