Medicina


Kokia yra staigus širdies sustojimas gydymas?

Dauguma žmonių, kurių širdis sustoja plakimas netikėtai buvo skilvelių virpėjimas. Galutinis gydymo yra tai, defibriliacija naudojant elektros šoką širdis atgal į reguliarų ritmą. Su technologijų pažanga, AEDs dabar įprastas žvilgsnio visur, kur žmonės renkasi.

Bendrijų Komisijai, kuri institutas visuomenės CPR mokymo, naudojimo AEDs, ir greitai įjungti 911 greitosios medicinos pagalbos paslaugas žymiai padidino išgyvenimo nuo staigaus širdies sustojimo. Deja, nes smegenys yra toks jautrus deguonies ir kraujo trūkumo, nebent gydymo pasireiškia per 4-6 min, yra didelė rizika, kai ilgalaikio smegenų pažeidimo.

Jei pacientui išgyventi turi būti vežami į ligoninę, už žlugimo ir staigios mirties priežastis turės būti diagnozuojama. Nepriklausomai, iš reanimacijos ABCs bus iš naujo įvertinti,. Kvėpavimo takų, Kvėpavimas, ir apyvarta (širdies plakimas ir kraujo spaudimo) Bus remiami, ir įtraukimo į intensyvios slaugos skyrių yra labiausiai tikėtina,.

Diagnostiniai testai gali būti kartojamas elektrokardiogramos (EKGs), echokardiograma (Ultragarsas iš širdies), ir širdies kateterizacija ir electrophysiologic studijos, kuriuose elektros keliai širdies yra kartografuoti.

Naujausi tyrimai, susiję su maitintojo širdies sustojimas gydymo siūlo greitą įstaiga hipotermija (aušinimo įstaigos) gali užkirsti kelią arba sumažinti su smegenų trauma laipsnis.

Maitintojo staiga sustojus širdžiai dažnai kandidatai implantuojamų širdies defibriliatorių.