Medicina


Ar alergenų veiksmingesnes užkertant kelią arba sumažinti maisto alergijos?

Alergija nuotraukos, Gydymo vadinama imunoterapija forma, įtraukti leidžiamus mažais kiekiais medžiagų, kurioms pacientas yra alergiškas. Nuotraukos pateikiamos reguliariai, ilgą laiką su desensibilizuojantis paciento ar gauti pacientas netoleruoja alergenų be besivystančiose simptomai tikslas. Šis gydymo tipas yra efektyvi kontroliuojant simptomus alergijos susijusios su šienlige, alergenus patalpose, ir vabzdžių įgėlimų. Tyrėjai, tačiau, dar įrodyta, kad šių nuotraukų galima išvengti alerginės reakcijos į maistą.

Santrauka

Maisto alergija sukelia imunologinių reakcijų į maistą, kartais asmenims ar šeimoms, polinkį į alergijas. Maisto numeris, ypač vėžiagyvių, pieno, kiaušiniai, žemės riešutai, ir vaisiai gali sukelti alergines reakcijas (ypač dilgėlinė, astma, pilvo simptomus, lengvumo, ir anafilaksija) suaugusiems ar vaikams,. Kai maisto alergijos yra įtariamas, medicinos įvertinimas yra svarbus siekiant tinkamai valdyti.

Svarbu atskirti tikrąją alergiją maistui iš kitų nenormalus atsakas į maistą, kad yra, maisto netoleravimą, kurios iš tikrųjų yra kur kas labiau paplitęs, nei maisto alergija. Kai maisto alergijos yra pagamintas diagnostika (visų pirma medicinos istorijos) ir alergeno yra identifikuotas (paprastai odos testai), gydymas iš esmės siekiama išvengti neteisėto maisto. Žmonės su maisto alergijos turėtų dirbti kartu su savo gydytojais ir tapti žinių apie alergiją ir kaip jos yra diagnozuojamos ir gydomos.