Medicina


Kas sukelia aritmija?

Aritmijos gali sukelti daug įvairių veiksnių, įskaitant:

* Vainikinių arterijų liga
* Elektrolitų pusiausvyros sutrikimas kraujyje (pavyzdžiui, natrio arba kalio).
* Pokyčiai širdies raumenį.
* Žalos nuo širdies smūgio
* Gijimo procesą po širdies operacijos.

Nereguliarus širdies ritmas taip pat gali pasireikšti “normalus, sveikas” širdis.

Kas yra aritmija rūšys?

* Ankstyvos prieširdžių susitraukimai. Tai yra anksti papildomų beats, kad kilę iš prieširdžių (viršutinių rūmų širdį). Jie yra nekenksmingi ir nereikalauja gydymo.
* Ankstyvos skilvelinės susitraukimai (PVC). Tai yra viena iš labiausiai paplitusių aritmijų ir pasitaiko žmonių, su ir be širdies liga. Tai praleisti širdies plakimas mes visi retkarčiais patirtis. Kai kuriems žmonėms, ji gali būti susijusi su streso, per daug kofeino arba nikotino, arba per daug naudotis. Bet kartais, PVC gali būti sukelta širdies liga ar elektrolitų pusiausvyros. Žmonės, kurie iš PVC aikštelė, ir / arba simptomų, susijusių su jų, turėtų būti vertinamas pagal širdies gydytoją. Tačiau, dauguma žmonių, PVC paprastai yra nekenksmingas ir retai reikia gydyti.
* Prieširdžių virpėjimas. AF yra labai dažnas nereguliarus širdies ritmas, kuris priverčia prieširdžiai, viršutinės rūmų širdį sutartis neįprastai.
* Prieširdžių plazdėjimas. Tai aritmija kurį sukėlė vienas ar daugiau Skubios grandynų prieširdžio. Prieširdžių plazdėjimas paprastai yra labiau organizuotas ir reguliariai kaip prieširdžių virpėjimas. Ši aritmija dažniausiai pasireiškia žmonėms, sergantiems širdies liga, ir per pirmą savaitę po širdies operacijos. Jis dažnai konvertuoja į prieširdžių virpėjimas.
* Paroksizminis supraventrikulinė tachikardija (PSVT). Greitas širdies ritmas, paprastai su reguliaraus ritmo, , kilusių iš aukščiau širdies skilveliai. PSVT prasideda ir baigiasi staiga. Yra dviejų pagrindinių tipų: aksesuaras kelias tachikardija, AV mazgo Priimam kampas tachikardija (žr. toliau).
* Aksesuarai kelias Tachikardijų. Greitas širdies ritmas dėl papildomų nenormalus kelias arba ryšį tarp prieširdžių ir skilvelių. Impulsai keliauja per papildomą kelius, taip pat per įprastinį maršrutą. Tai leidžia impulsus keliauti aplink širdį labai greitai, sukelia širdies plakimas neįprastai greitai.
* AV mazgo Priimam kampas tachikardija. Greitas širdies ritmas, nes daugiau nei vieną kelią per AV mazgo. Tai gali sukelti širdies plakimas, alpimas ar širdies nepakankamumu. Daugeliu atvejų, ji gali būti nutraukta, naudojant paprastas manevras atliekamas kvalifikuotas medicinos specialistas, vaistai ar širdies stimuliatoriaus.
* Skilvelių tachikardija (V-Tach). Greitas širdies ritmas, kilusių iš mažiau rūmai (ar skilvelių) iš širdies. Sparčiai apsaugo širdį nuo pripildymo tinkamai su krauju; todėl, mažiau kraujo gali pumpuoti per kūną. Tai galima sunkia aritmija, ypač žmonėms, sergantiems širdies liga, ir gali būti susijęs su daugiau simptomų. Širdies gydytojas turi įvertinti šią aritmija.
* Skilvelių virpėjimas. Nepastovus, neorganizuotas apšaudymą impulsus iš skilvelių. Skilvelių virpesys ir negali sudaryti sutartis ar pumpuoti kraują į organizmą. Tai skubi medicininė pagalba, kuri turi būti gydomi gaivinimo (CPR) ir defibriliacija kuo greičiau.
* Ilgo QT sindromas. QT intervalas yra dėl elektrokardiogramoje plotas (EKG) kad tai laikas, kurio reikia, širdies raumens sutartis ir tada atsigauti, arba elektrinį impulsą į ugnį impulsus ir tada papildymo. Kai QT intervalas yra ilgesnis nei įprastai, ji padidina riziką, “torsades de pointes,” gyvybei pavojingą formą skilvelinė tachikardija. Ilgo QT sindromas yra paveldima liga, kuri gali sukelti staigų jaunų žmonių mirties. Jis gali būti gydomi antiaritminiai vaistai , širdies stimuliatorius, elektros kardioversija, Defibriliacijos, implantuoto kardioverterio / defibriliatorius ar abliacija terapija.
* Bradyarrhythmias. Tai yra lėtas širdies ritmas, kuri gali atsirasti dėl ligos širdies elektrinio laidumo sistema. Pavyzdžiai apima sinusinio mazgo disfunkcija ir širdies blokada.
* Sinusinio mazgo disfunkcija. Lėtas širdies ritmas, nes nenormalus SA (sinusinis) mazgas. Sinusinio mazgo disfunkcija yra gydomi širdies ritmo reguliatoriaus.
* Širdies blokada. Vėlavimo ar visiškai blokuoti elektros impulsą, kaip jis keliauja iš sinusinio mazgo į skilvelius. Bloko arba vėlavimo lygis gali pasireikšti AV mazgo arba jo-Purkinje sistema. Širdis gali plakti nereguliariai ir, dažnai, lėčiau. Jei rimtai, širdies blokada yra gydomi širdies ritmo reguliatoriaus.