Medicina


Kas yra elektros kardioversija?

Jei vaistai negali kontroliuoti nuolatinio nereguliarų širdies ritmą (pvz prieširdžių virpėjimas), kardioversija gali būti reikalaujama. Suvartojus trumpo veikimo anestezija, elektros smūgio pristatytas į jūsų krūtinės sienos, kuri sinchronizuoja esmė ir leidzia normalus ritmas iš naujo.

Kas yra širdies stimuliatorius?

Irdies yra įtaisas, kuris siunčia mažas elektros impulsus į širdies raumenį palaikyti tinkamą širdies ritmo. Stimuliatoriai pirmiausiai užkirsti kelią širdies iš plakimas per lėtai. ¹ irdies ritmo reguliatoriaus turi impulsų generatorius (kuri namų baterija ir mažas kompiuterio) ir lemia (laidai) kad siųsti impulsus iš impulsų generatorius į širdies raumenį. Naujesni stimuliatorių turi daug sudėtingų funkcijų, kurios yra skirtos padėti valdyti širdies ritmo ir optimizuoti širdies norma susijusios funkcijos, kiek įmanoma.

Ką keisti gyvenimo būdą turėtų būti? - Aritmija (Nereguliarus širdies plakimas)

Ką keisti gyvenimo būdą turėtų būti?

* Jei pastebėsite, kad Jūsų nereguliarus širdies ritmas dažniau su tam tikra veikla, reikia vengti jas.
* Jei rūkote, sustoti.
* Apriboti savo suvartojamo alkoholio.
* Riba arba nustoti vartoti kofeino. Kai kurie žmonės yra jautrūs kofeino ir gali pastebėti daugiau simptomų, kai naudojamas kofeinas produktai (, pavyzdžiui, arbatos, kavos, Colas ir kai per-the-counter vaistus).
* Stay away nuo stimuliatoriai, naudojami nuo kosulio ir peršalimo. Kai kurie tokių vaistų ingredientų, kurie skatina nereguliarus širdies ritmas. Perskaitykite informaciją etiketėje ir kreipkitės į gydytoją arba vaistininką kas vaistus būtų geriausia jums.