Medicina


Ar man reikia abliacijos terapija?

Kodėl aš turiu abliacijos terapija?

Gydytojai rekomenduoja abliacijos gydymu:

* Prieširdžių virpėjimas ir prieširdžių plazdėjimas
* V. apyvartos sugrįžti tachikardija (AVNRT)
* Aksesuarai keliai
* Skilvelių tachikardija

Be to atstatyti normalų širdies ritmą žmonės su tam tikrų aritmijos, abliacija terapija gali padėti kontroliuoti širdies susitraukimų dažnį žmonių su greito ritmo, ir sumažinti kraujo krešulių ir insulto rizika.

Kaip turėčiau pasiruošti abliacijos?

Abliacija preparatas gali skirtis, priklausomai nuo to, ar jums iškilo chirurginės arba nonsurgical abliacija. Tai yra bendrosios gairės; Jūsų gydytojas ar slaugytoja skirs Jums specialias instrukcijas.

Siekiant pasirengti abliacija, Yra keletas žingsnių reikia imtis. Tarp jų:

* Paklauskite gydytojo, vaistų vartojimą reikia nutraukti ir tada, kai juos sustabdyti. Gydytojas gali paprašyti sustabdyti tam tikrų vaistų (kaip antai, kad valdyti savo širdies ritmas ar kraują skystinančių vaistų, įskaitant aspiriną produktai) 1-5 dienas prieš savo tvarka. Jei sergate cukriniu diabetu, kreipkitės į gydytoją, kaip turite pakoreguoti savo diabeto vaistai.
* Negalima nieko valgyti ar gerti po vidurnakčio vakaro prieš procedūrą. Jei turite vartoti vaistus, gerti tik su nedideliu gurkšnoti vandens.
* Kai atvyksi į ligoninę, drabužiai patogūs drabužiai. Jūs pakeisti į ligoninę suknelė procedūros. Palikite visus papuošalus ir vertybių namuose.

Ko aš galiu tikėtis per abliacija?

Per nonsurgical abliacija, šių dalykų įvyks:

* Procedūra vyks speciali patalpa vadinama Europos Parlamentui (elektrofiziologinių) Lab. Prieš bandymo pradžią, slaugytoja, kurie padės jums pasiruošti. Jūs guli ant lovos ir slaugytoja pradės IV (intraveninis) linija į savo rankas ar rankos. Taip yra todėl, kad gydytojai ir slaugytojai gali suteikti jums vaistus ir skysčius per jūsų venos procedūros metu. Jums bus suteikta vaistų per jūsų IV padės Jums atsipalaiduoti. Priklausomai nuo abliacijos tipas turite, tu gali ar negali būti budrus metu jūsų procedūra. Jei esate miega, jūsų bus paprašyta pranešti apie bet kokius simptomus, atsakyti į klausimus, ar sekti nurodymus gydytojo. Jei yra nemalonūs ar reikia ką nors, susisiekite su savo slaugytojai,.
* Slaugytoja, būsite sujungti su keliais monitoriai.
* Po to, kai tapo mieguistas, jūsų kirkšnių srityje bus nusiskuto ir ant kaklo, viršutinė krūtinės, ranka, ir kirkšnis bus valomi su antiseptiniu tirpalu. Sterilią uždangą bus skiriamas padengti nuo jūsų kaklą kojomis.
* Gydytojas nutirpęs įterpimo svetainėje švirkščiamųjų vaistų. Jūs pajusite pradinio deginimo pojūtis, ir tada ji taps nutirpęs. Tada, keli kateteriai (specialių laidų, kad gali sparčiai širdies ir įrašyti savo elektrinį aktyvumą) bus įterptas per mažą pjūvį į didelės kraujagyslės(su) ir / arba arterijų (Jūsų kirkšnį, kaklas, ar ranka) ir pažangiosios iki savo širdies. Jei esate miega, svarbu, kad jums likti dar ir atsispirti pagundai pakelti galvą, kad pamatyti, ką gydytojas daro o kateteriai yra pateikiami.
* Po kateteriai yra vieta, Gydytojas pažvelgti stebėti įvertinti savo širdies laidžiosios sistemos.
* Tada, gydytojas atliks abliacijos procedūra.
* Per tradicinius abliacija, Gydytojas naudoti ¹ irdies ritmo reguliatoriaus panašaus prietaiso siųsti elektros impulsus į širdį padidinti jūsų širdies ritmas. Jūs galite pajusti savo širdies plakimą greičiau ar stipresnis, kai irdies pristato impulsų. Jei jūsų aritmija atsiranda vykstant procedūrai, slaugytoja paklausti, kaip jūs jaučiatės. Labai svarbu pasakyti gydytojui arba slaugytojai simptomai manote. Gydytojas, tada perkelkite į kateteriai aplink savo širdį matyti kokioje srityje(su) Jūsų aritmija yra iš. Kai gydytojas nustato savo aritmija plotas, energija yra taikomos. Jūs galite pajusti kai diskomfortas ar deginimo pojūtis krūtinės, bet jūs turite likti ramus, laikyti labai ramiai, ir vengti imtis Giliai įkvėpkite. Jei jaučiatės skausmas, kreipkitės į gydytoją arba slaugytoją, kad suteiktų jums daugiau medikamentų.
* Per plaučių venų abliacija (prieširdžių virpėjimas), gydytojas užtikrina energijos per kateterį į prieširdžių sritį, prisijungia prie plaučių venų (priimančiosios), gaminti apskrito randas. Randas bus blokuoti visus impulsus šaudymo iš per plaučių venose, tokiu būdu užkertant kelią prieširdžių virpėjimo pasikartojimui. Procesas kartojamas visiems keturiems plaučių venose. Kai kuriais atvejais, abliacijos taip pat gali būti atliekama kitų širdies dalys, pavyzdžiui, poraktinę venų bei širdies vainikinių sinusų. Kateteris yra speciali “kietas galas” kateteris. Skysčių cirkuliuoja per kateterį, kad padėtų kontroliuoti temperatūrą intensyvumas.
* Kai abliacija yra išsami, electrophysiologist naudosis kontrolės prietaisai laikytis elektrinius signalus į širdį, kad nenormalus širdies ritmas buvo ištaisyta.

Procedūra paprastai trunka apie 4-8 valandas, bet tai gali užtrukti ilgiau.