Medicina


Kas yra gėlimo vabzdžių?

Geliantis vabzdžių rasti JAV yra bičių, geltonos liemenės, "Hornets", vapsvos, ir gaisro skruzdėlės. Nors ne visi yra alergiški vabzdžių nuodams, reakcijos odoje, pvz lengvas skausmas, patinimas, ir paraudimas gali atsirasti vabzdžių įgėlimas.

Geliantis vabzdžių alergijos

* Sunkumas reakcijos į įgėlimai labai skiriasi.
* Dauguma vabzdžių įgėlimų negamina alerginės reakcijos.
* Anafilaksinė reakcija yra labiausiai pavojingas reakcijas ir gali būti mirtinas.
* Vengimas ir greitas gydymo yra labai svarbūs.
* Epinefrino (rasti nešiojamų, savarankiškai injekcinius forma) yra pasirinkimo gydymo anafilaksinės reakcijos.
* Be atrinktų žmonių, alergija injekcijos terapija labai veiksminga priemonė užkertant kelią ateityje reakcijos.
* Trys "" vabzdžių alergijos yra adrenalino, vengimo, ir alergologo.

Kas yra rizika vabzdžių įgėlimas alergijos?

Per 2 milijonų amerikiečių yra alergija gėlimo vabzdžių. Alergijos labai skiriasi laipsnis. Dauguma žmonių nėra alergiškas vabzdžių įgėlimo, ir dauguma vabzdžių įgėlimų atsirasti tik vietos niežulys ir patinimas. Daug, tačiau, turės rimtų alerginių reakcijų. Sunki alerginė reakcija į vabzdžių įgėlimų yra atsakingas už bent 50 mirčių kasmet JAV.

Jei žinoma, kad gali būti alergiškas vabzdžių įgėlimo, tada kitą Gaila 60% gali būti panašios arba, dar blogiau nei ankstesnės Sting. Kadangi dauguma įgėlimų pasitaiko vasarą ir rudenį, Jūs esate didžiausias pavojus per šiuos mėnesius. Šunys pagal amžių 20 yra dažniausia tampa sunkių vabzdžių įgėlimas alerginės reakcijos, bet tai gali atspindėti didesnį pavojų susidurti su vabzdžių patinai, o ne tiesa polinkis.