Medicina


Šeimos nariai turi vaisingumo problemų

Kaip gydytojai sužinoti, jei partneris turi vaisingumo problemų?

Gydytojai darys nevaisingumo inspekcijos. Tai apima fizines egzaminą. Gydytojas taip pat paprašys abiem partneriams’ sveikatos ir lytinės istorijos. Kartais tai gali rasti problemos. Tačiau, didžiąją laiko dalį, gydytojas turės padaryti daugiau bandymų.

Vyrams, gydytojai dažniausiai prasideda tiriant spermą. Jie pažvelgti į skaičius, forma, ir judėjimo spermatozoidų. Kartais gydytojai taip pat rodo bandymai su žmogaus hormonų lygis.

Moterims, Pirmasis žingsnis yra sužinoti, ar ji yra ovuliacija kiekvieną mėnesį. Yra keletas būdų tai padaryti,. Moteris gali sekti savo ovuliacijos namuose:

* Rašymas žemyn pokyčius savo rytą kūno temperatūra keletą mėnesių

* Rašymas žemyn, kaip jos gimdos kaklelio gleives atrodo keletą mėnesių

* Naudojant namuose ovuliacijos testo rinkinys (vaistų ar parduotuvėse)

Gydytojai taip pat gali patikrinti ovuliacijos kraują. Arba jie gali padaryti iš kiaušidės ultragarsu. Jei ovuliacija yra normalus, yra ir kitų vaisingumo bandymai prieinamas.

Kai kurie bendri tyrimai, vaisingumo moterų apimti:

* Histerosalpingografija (JO-TUR-oh-sal-ping-Gogh-ru-mokestis): Tai rentgeno gimdos ir kiaušintakių. Gydytojai švirkšti specialių dažų į gimdą per makštį. Ši dažų pasirodo rentgeno. Gydytojai gali tada žiūrėti, ar dažų juda laisvai per gimdos ir kiaušintakių. Tai gali padėti jiems rasti fizinių blokų, kurie gali būti sukelia nevaisingumą. Kvadratai sistema gali išlaikyti kiaušinių pereinant nuo Kiaušintakis į gimdą. Blokas taip pat gali išlaikyti spermatozoidų pasiekia kiaušinių.

* Laparoskopija (juosmens-uh-ROS-Kuh-pee): Nepilnametis chirurgija paspaudus pilvo ertmės organų. Gydytojas tai daro su mažas įrankis su lengvu vadinamas laparoscope (LAP-uh-Roh-skohp). Ji ar jis daro mažas sumažinti pilvo apačioje ir įterpia laparoscope. Su laparoscope, gydytojas gali patikrinti kiaušidės, Fallopian tubes, and uterus for disease and physical problems. Doctors can usually find scarring and endometriosis by laparoscopy. Per šį chirurgijos gydytojų naudojasi įrankį, vadinamą laparoscope paspaudus pilvo ertmės organų. Gydytojas daro mažas sumažinti pilvo apačioje ir įterpia laparoscope. Naudojant laparoscope, gydytojų patKiaušintakiųdir gimdos ligų ir fizinių problemųanGydytojai paprastai gali rasti randus ir endometriozė pagal laparoskopijariosis by laparoscopy.

Ieškoti nevaisingumo priežastis gali būti ilgas ir emocinis procesas. Tai gali užtrukti laiko, kad užbaigtų visus reikalingus bandymus,. Taigi nereikia nerimauti, jei problema yra ne rasti iš karto.