Medicina


Kaip gydytojai gydyti nevaisingumą?

Nevaisingumas gali būti gydomi medicina, chirurgija, dirbtinio apvaisinimo, ar dirbtinio apvaisinimo technologijos. Daug kartų šių režimų yra sujungti. Daugeliu atvejų nevaisingumas yra gydomi vaistų ar operacijų.

Gydytojai rekomenduoja specifinių apdorojimo metodų, nevaisingumo remiantis:

* bandymų rezultatai

* kiek laiko pora buvo bando gauti nėščia

* amžiaus abiejų vyras ir moteris

* bendrą sveikatos partnerius

* pirmenybę teikia partneriams

Gydytojai dažnai gydyti nevaisingumą vyrų iš šių būdų:

* Seksualinės problemos: Gydytojai gali padėti vyrams kovoti su impotencija ar priešlaikinis ejakuliacija. Elgesio terapija ir / ar vaistai gali būti naudojami šiais atvejais.

* Per mažai spermatozoidų: Kartais operacijos gali pataisyti problemų priežastis. Kitais atvejais, gydytojai chirurginiu būdu pašalinti sperma tiesiai iš patinų dauginimosi trakto. Antibiotikai taip pat gali būti naudojami išvalyti infekcijų poveikio spermatozoidų skaičiui.

* Spermatozoidų judėjimas: Kartais sperma nėra spermatozoidų, nes į žmogaus sistemos blokas. Kai kuriais atvejais, operacijos gali pataisyti šią problemą.

Moterims, Kai kurių fizikinių problemų taip pat gali būti pakoreguota atsižvelgiant chirurgija.

Vaisingumo vaistais gydoma moteris su ovuliacijos problemomis. Svarbu, kad pasikalbėti su savo gydytoju apie privalumus ir trūkumus šių vaistų. Jūs turėtumėte suprasti galimus pavojus, nauda, ir šalutinis poveikis.

Ką vaistai yra naudojami gydyti nevaisingumą moterims?

Kai kurie bendri gydyti naudojami vaistai nevaisingumo moterys sudaro:

* Klomifeno citratu (Clomid): Šis vaistas sukelia ovuliaciją remdamasi hipofizės. Jis dažnai vartojamas moterų, kurie policistinių kiaušidžių sindromą (PCOS) ar kitų problemų su ovuliacija. Šis vaistas yra per burną.

* Žmogaus menopauzės gonadotropinas arba HMG (Repronex, Pergonal): Šis vaistas yra dažnai naudojamas moterų, kurie neturi ovuliacija dėl problemų su savo hipofizės. HMG tiesiogiai veikia kiaušides skatinti ovuliaciją. Tai švirkščiamas vaistas.

* Folikulus stimuliuojančio hormono arba FSH (GONAL-f, Follistim): FSH veikia panašiai kaip HMG. Jis sukelia kiaušidžių pradėti ovuliacijos procesas. Šie vaistai dažniausiai yra švirkščiamas.

* Gonadotropinas atpalaiduojančio hormono (Pr-RH) analogas: Šie vaistai dažnai vartojami moterų, kurie neturi ovuliacija reguliariai kiekvieną mėnesį. Moterys, ovuliacija prieš kiaušinių yra pasirengusi taip pat galite naudoti šiuos vaistus. Pr-RH analogas veikia hipofizės pakeisti kai organizmas ovulates. Šie vaistai dažniausiai yra švirkščiamas arba jis vartojamas su nosies purškalas.

* Metforminas (Glucophage): Gydytojai vartoti šio vaisto moterims, atsparumą insulinui ir / ar PCOS. Šie vaistai padeda sumažinti aukštą vyriškųjų hormonų moterų su šiomis sąlygomis. Tai padeda organizmui ovuliacija. Kartais klomifeno citratas arba FSH kartu su metforminu. Šis vaistas paprastai yra per burną.

* Bromokriptiną (Parlodel.): Šis vaistas vartojamas moterų ovuliacijos problemų dėl aukšto prolaktino. Prolaktinas yra hormonas, kuris sukelia pieno gamybą.

Daugelis vaisingumo vaistai padidinti moters galimybes turėti dvyniai, trynukams, ar kitų kartotiniai. Nėščios su daug vaisių turi daugiau problemų nėštumo metu. Keli vaisiui didelė rizika, gimsta per anksti (per anksti). Neišnešiotiems kūdikiams gresia didesnis pavojus sveikatai ir ugdymosi problemų.

Kas yra gimdos sėklinimo (IUI)?

Intrauterinė sėklinimo (IUI) yra nevaisingumo gydymas, kuris dažnai vadinamas dirbtinis apvaisinimas. Taikydami šią procedūrą, moteris yra švirkščiamas su specialiai paruoštu spermos. Kartais moteris taip pat gydomas vaistais, kurie skatina ovuliaciją prieš IUI.

IUI dažnai vartojamas:

* Lengvas vyrų veiksnys nevaisingumas

* Moterys, kurios turi problemų su savo gimdos kaklelio gleivių

* Poros su neaiškios kilmės nevaisingumas