Medicina


Kokie yra įvairių rūšių dirbtinio apvaisinimo technologijos (ART)?

Bendri metodai ART įtraukti:

* Apvaisinimą in vitro (IVF) reiškia, tręšimas nepaliečia kūno. IVF yra efektyviausias MENAS. Ji dažnai naudojama, kai moters kiaušintakių yra užblokuotas arba kai vyras gamina per mažai spermatozoidų. Gydytojai gydyti moterį, su vaistais, kurie sukelia kiaušides gaminti daug kiaušinių. Kai brandaus, kiaušiniai pašalinami iš moteris. Jie yra patalpinti į indą į laboratoriją kartu su vyro sperma apvaisinimui. Po 3 į 5 dienų, sveiki embrionai implantuojami į moters gimdą.

* Zigota intrafallopian perdavimas (Pikis) arba Tubal embrionų perkėlimo yra panašus į IVF. Apvaisinimas įvyksta laboratorijoje. Tada labai jaunų embrionų perkeliama į kiaušintakį, o ne iš gimdos.

* Gameta intrafallopian perdavimas (DOVANŲ) apima perleidžiančiosios kiaušinėlius ir spermatozoidus į moters Kiaušintakis. Taigi apvaisinimas įvyksta moters kūne. Nedaug patirties siūlome DOVANŲ kaip alternatyva.

* Intracitoplazminė spermos injekcija (ICSI) dažnai naudojama porų, kurios yra rimtų problemų su spermos. Kartais ji taip pat naudojama pagyvenusių porų ar tiems, kuriems nepavyko IVF bandymai. Be ICSI, vieno spermos suleidžiama į brandų kiaušinių. Tada embrionas yra perkeliamas į gimdą arba Kiaušintakis.

MENO procedūros kartais yra susiję su donoro kiaušinius naudoti (kiaušinius iš kitos moters), donoro sperma, arba anksčiau užšaldytus embrionus. Donorų kiaušiniai kartais yra naudojami toms moterims, kurios negali gaminti kiaušinių. Taip pat, donorų kiaušinėlius arba donoro sperma kartais yra vartojamas, kai moteris arba vyras turi genetine liga, kuri gali būti perduota kūdikiui. Nevaisingas moteris ar pora taip pat gali naudoti donorų embrionus. Tai yra embrionai, kurie buvo arba sukūrė porų nevaisingumo gydymo arba buvo sukurta nuo donoro spermos ir donoro kiaušiniai. Įmoka embrionas yra perkeliamas į gimdą. Vaikas nebus genetiškai susijusių su bet kurio iš tėvų.