Medicina


Nėštumo Carrier

Moterys su kiaušidės, tačiau ne gimdoje gali būti suteikta galimybė naudoti nėštumo vežėjas. Tai taip pat gali būti moterų pasirinkimas, kuris neturėtų pastoti, nes rimtų sveikatos problemų,. Šiuo atveju, moteris naudoja savo kiaušinių. Tai apvaisintas žmogaus sperma ir embrionai patalpinti vežėjo gimdos. Vežėjas negali būti susiję su kūdikio ir suteikia jam ar jai tėvai gimus.

Naujausi tyrimai pagal Ligų kontrolės centro parodė, kad MENAS kūdikiai yra du-keturis kartus labiau tikėtina, kad tam tikrų rūšių apsigimimus. Tai gali būti širdies ir virškinimo sistemos problemas, ir vilko (padalinta į dvi dalis) lūpų ar gomurio. Mokslininkai nežino, kodėl tai vyksta. Gimimo defektus negali būti dėl to, kad technologija. Kiti veiksniai, kaip iš tėvų amžiaus, gali būti susiję. Reikia daugiau mokslinių tyrimų. Rizika yra palyginti mažas,, bet tėvai turėtų apsvarstyti tai, kai priimant sprendimą naudoti MENAS.

Surogacija

Moterys be kiaušinių ar nesveiko kiaušiniai taip pat gali pagalvoti apie pakaitinės. Pakaitalas yra moteris, kuris sutinka tapti nėščia, naudojant žmogaus spermą ir savo kiaušinių. Vaikas bus genetiškai susijusių su surogatinių ir vyriškos lyties partnerį. Po gimimo, pakaitalas duos iki priėmimo kūdikį tėvai.