Medicina


Kas yra širdies ligos simptomai?

Tipiški simptomai vainikinių arterijų liga yra susijęs krūtinės skausmas su dusulys. Klasikinio, krūtinės skausmas yra apibūdinamas kaip spaudimas ar sunkumas už krūtinkaulio su spinduliniu prie žandikaulio ir žemyn ranką kartu dusulys ir prakaitavimas. Deja, krūtinės angina yra pristatymai veislės, ir ten gali būti net konkrečių krūtinės skausmas. Čia gali būti peties ar nugaros skausmai, pykinimas, nevirškinimas ar skausmas viršutinėje pilvo.

Moterys, pagyvenusių žmonių, ir žmonėms sergantiems diabetu gali turėti skirtingą požiūrį į skausmą ar neturi diskomfortas visus. Užuot, jie gali skųstis negalavimas arba nuovargis.

Sveikatos priežiūros paslaugų teikėjams ir pacientams gali būti sunku suprasti vieniems kitus, kai simptomai krūtinės angina yra aprašyti. Kuriems pacientams gali pasireikšti spaudimas ar spaudimas, tačiau gali atsisakyti bet kokio skausmo skundų.

Žmonių su vainikinių arterijų liga, paprastai turi laipsniško jų ligos simptomai per tam tikrą laiką. Kaip arterijos susiaurėja laikui bėgant, požymių, kad jis sukelia gali padidinti dažnio ir / ar sunkumas. Sveikatos priežiūros paslaugų teikėjai gali pateikti užklausą apie pokyčius krūvio toleravimą (Kaip toli tu gali vaikščioti prieš pradėdami simptomai? Ar prie pašto dėžutės? Aukštyn laiptais?) ir ar buvo ūmaus pokyčių simptomai.

Dar kartą, pacientams gali būti besimptomė tol, kol širdies priepuolis gali ištikti. Žinoma, Kai kuriems pacientams taip pat gali būti neigimas, kad jų ligos simptomai ir vilkinti ieškant priežiūra.