Medicina


Kaip širdies liga diagnozuota?

Širdies ligos diagnozę prasideda gavimo istoriją, kad vainikinių arterijų liga potencialas. Rizikos veiksniai, reikia įvertinti, tada bandymai gali būti reikalaujama patvirtinti, kad širdies liga.

Širdies ligos testai

Ne kiekvienas, krūtinės skausmas, pacientas turi širdies kateterizacija (daugelis invazinių testas). Užuot, sveikatos priežiūros paslaugų teikėjas bandys pasirinkti testavimo būdas, kuris geriausiai pateikti diagnozę, ir jei vainikinių arterijų liga, yra pateikti, nuspręsti, ką sutrikimas, jeigu, yra pateikti.

Elektrokardiograma (EKG ar EKG)

Širdis yra elektros siurblys, ir elektros impulsus ji generuoja galima aptikti dėl odos paviršiaus. Normalus raumenų atlieka elektros atkuriamas mada. Raumenų kad yra sumažėjęs kraujo tiekimas atlieka elektros prastai. Raumenų kad prarado savo krauju ir buvo pakeistas rando audinį, negali atlikti elektros. Elektrokardiograma (EKG) yra neinvazinis testas naudojamas siekiant atspindėti pagrindinius širdies ligomis, matuojant elektros širdies aktyvumo.

Kai kurie žmonės “nenormalus” EKGs pradžioje, tačiau tai gali būti normalu, kad jie. Svarbu, kad elektrokardiogramos būti palyginti su ankstesniais tracings. Jei pacientas jau pradiniu nenormalus EKG, jie turėtų atlikti su jais kopiją prašymą priimti prejudicinį sprendimą, jei jie kada nors reikės kitą EKG.

Testavimas

Jei pradinė EKG yra santykinai normalus, tada stebėti EKG sekimo, nors pacientas pratybos gali atskleisti elektros pokyčius, galinčius parodyti, vainikinių arterijų liga. Yra bandymų protokolų įvairovė naudojamas nustatyti, ar naudotis intensyvumas yra pakankamai didelis, kad įrodyti, kad širdis yra normalu.

Kai kuriems pacientams, negali vykdyti dėl Kierat testas, bet jie vis dar gali atlikti širdies testavimo nepalankiausiomis sąlygomis naudojant veną vaistus, kurie sukelia širdies dirbti sunkiau.

Testavimas atliekamas pagal medicinos personalo priežiūra, nes išprovokuoti krūtinės potencialą, dusulys, sutrikęs širdies ritmas, ir širdies priepuolis.

Echokardiografija

Naudojamas su ar be naudojimosi, echokardiografija gali įvertinti, kaip širdis darbai. Naudojant garso bangas generuoti vaizdą, kardiologo galima įvertinti daugeliu aspektų širdies. Echocardiograms galima ištirti širdies struktūrą, įskaitant širdies raumens storis, pertvaros (audinių, kad atskiras keturių širdies kamerų viena nuo kitos) ir perikardo maišelį (už pamušalas iš širdies).

Testas gali netiesiogiai įvertinti kraujotakos dalys širdies raumens. Jeigu yra sumažėjęs kraujo pritekėjimas, tada segmentų širdies sienelės negali mušti taip stipriai kaip gretimos širdies raumens. Šios sienelės judėjimo anomalijų signalas dėl vainikinių arterijų liga potencialą.

Echokardiograma taip pat gali įvertinti širdies veiksmingumo tikrinimas, matuojant išstūmimo frakciją. Paprastai, kai širdis plaka, ji stumia daugiau nei 60% atsižvelgiant į skilvelio kraują į organizmą. Daug ligų, širdies, įskaitant vainikinių arterijų liga, gali sumažinti šį procentą (išstūmimo frakcija).

Perfuzijos tyrimai

Radioaktyviosios cheminių medžiagų, kaip talis ar technecis gali būti švirkščiamas į veną ir jų taikymas matuojant širdies raumens ląstelių. Neįprastai sumažėjo įsisavinimą gali reikšti sumažėjęs kraujo pritekėjimas į širdies dalys dėl vainikinių arterijų susiaurėjimo. Šis testas gali būti naudojamas, kai paciento pradinis EKG nėra normalu ir yra mažiau patikimas, kai naudojamas stebėti, kai testavimas nepalankiausiomis sąlygomis.

Kompiuterinė tomografija

Naujausios kartos KT skeneriai gali užfiksuoti detalius vaizdus kraujagyslių ir gali būti naudojamas kaip papildoma priemonė siekiant nustatyti, ar vainikinių arterijų liga, yra pateikti. Kai kuriose institucijose, širdies CT yra naudojami kaip neigiamos prognozuoti. Tai reiškia, kad tyrimas atliekamas siekiant įrodyti, kad vainikinių arterijų yra normalus, o ne įrodyti, kad ši liga yra pateikti.