Medicina


Kas yra širdies ligų gydymo?

Išeminė širdies liga paprastai gydoma, atsižvelgiant į įvairių etapų metodą, priklausomai nuo paciento simptomus. Paciento ir sveikatos priežiūros paslaugų teikėjas turi dirbti išvien, kad atkurtume pacientas prie įprasto gyvenimo būdo.

Apsauga nuo širdies ligų

Raktas į gydymo prevencija. Sveikas gyvenimo būdas yra svarbiausias, įskaitant naudojimosi, tinkama mityba, ir metimo rūkyti.

Aspirino per parą rekomenduojama sumažinti širdies ligų riziką ir turėtų būti pradėtas su sveikatos priežiūros paslaugų teikėjas rekomendacija.

Mažai alkoholio (vienas gėrimas per dieną moterims arba du gėrimai per dieną vyrams) sumažina širdies ligų riziką, palyginti su nondrinkers. Tačiau, tai nėra rekomenduojama, kad nondrinkers pradėti gerti.

Keitimas rizikos veiksnių susirgti širdies ligomis

Nors pacientai negali pasirinkti savo šeimos ir keisti jų genetinį polinkį į širdies vainikinių arterijų liga, rizikos veiksnius, poilsio prižiūrint pacientų. Laikydami kraujospūdis, cholesterolio ir kitų lipidų koncentraciją, ir diabeto pagal kontrolė turi tapti visą gyvenimą tikslas. Rūkymo nutraukimas yra labai skatinamos.