Medicina


Kas yra periferinių kraujagyslių liga?

Periferinių kraujagyslių ligos (PVD, kai) nurodo ligų kraujagysles (Arterijų ir venų) esančių už širdies ir smegenų. Nors yra daug priežasčių, periferinių kraujagyslių liga, gydytojai dažniausiai vartoja terminą periferinių kraujagyslių liga kreiptis į periferinių arterijų liga (periferinių arterijų liga, PAD), sąlyga, kad išsivysto, kai arterijų tiekiančių kraują į vidaus organus, ginklai, ir kojos tampa visiškai arba iš dalies užblokuotas aterosklerozės rezultatas.

Kas yra aterosklerozė?

Aterosklerozė yra laipsniškas procesas, kurio metu sunkiai cholesterolio medžiagos (plokštės) yra deponuojama arterijų sienelių. Cholesterolis plokštelių sukelti sukietėjusios arterijos sieneles ir susiaurėjimas vidinis kanalas (sniegas) iš širdies. Aterosklerozės procesas prasideda anksti gyvenime (anksčiau kaip paaugliai, kai kuriems žmonėms). Kai ateroskleroze yra lengvas ir arterijose, nėra iš esmės nesumažėjo, aterosklerozės priežastis jokių simptomų. Todėl daugelis suaugusiųjų paprastai nežino, kad jų arterijose yra palaipsniui kaupiasi cholesterolio plokštelių. Bet kai ateroskleroze tampa pažangios su senėjimo, jis gali sukelti kritinių susiaurėjimas arterijose, dėl audinių išemija (trūksta kraujo ir deguonies).

Automagistralių, kad yra sumažėjo Išplėstinė aterosklerozė gali sukelti ligas įvairių organų. Pavyzdžiui, Išplėstinė aterosklerozės ir vainikinių arterijų (arterijas, kad tiekimo širdies raumenys) gali sukelti krūtinės anginos ir miokardo infarkto. Išplėstinė aterosklerozės iš miego ir galvos smegenų arterijų (arterijų tiekiančių kraują į smegenis) gali sukelti insultus ir praeinančius smegenų išemijos priepuolius (TIA). Išplėstinė aterosklerozės apatinių galūnių gali sukelti skausmą vaikštant ar mankštinantis (Claudication), nepakankamas žaizdų gijimas, ir / arba kojų opas.

Kas yra giminaičių?

Kartais, nepaisant sunkios nepraeinamumas buvimo arterijos, dalyvauja plotas neturi tapti skausminga arba išemine dėl įkaito apyvartą buvimas, tai reiškia, kad konkrečioje srityje būtų teikiama daugiau nei vieną arteriją, kad būtų kiek užsikirsti vienas laivas nesukeltų sunkių laipsnio išemija. Gretutinis apyvartą gali atsirasti laikui bėgant turėtų padėti deguonimi prisotinto kraujo į sritis, kur arterija yra susiaurintas. Gydytojai mano, kad reguliariai prižiūrint pratimai gali skatinti augimą ir vystymąsi įkaito apyvartą ir palengvinti simptomus, protarpinis šlubumas.