Medicina


Kokių rūšių vabzdžių įgėlimas reakcijos?

Nonallergic reakcijos

Dauguma vabzdžių įgėlimas reakcijos nėra alergiškas ir sukelti vietinį skausmą, niežulys, patinimas, ir paraudimas Sting svetainėje. Kai patinimas tikimasi pratęsimo. Vietinis gydymas paprastai yra viskas, ko reikia šiai reakcijai tipas. Dezinfekuokite sritis, Laikykite jį išvalyti, ir taikyti ledo. Aktualijos kortikosteroidų kremai kartais yra naudojami siekiant sumažinti uždegimas, ir antihistamininiai preparatai gali padėti kontroliuoti niežulys.

Didelės vietinės reakcijos gali būti padidinta patinimas (, kuris trunka 48 valandų iki savaitės) kad gali lydėti pykinimas ir vėmimas. Didelis vietinių reakcijų pasitaiko apie 10% vabzdžių įgėlimų ir nėra alergiškas į kilmės. Retkarčiais, iš vabzdžių įgėlimas svetainė užsikrėsti, ir antibiotikų reikia.

Alerginės reakcijos

Sisteminis (įstaiga visoje) reakcijos yra alergija atsakymus ir atsiranda žmonių, kurie antikūnų vabzdžių nuodams iš anksto ekspozicija. Manoma, kad tarp 0.3%-3% įgėlimų sukelti sisteminių alerginių reakcijų.

Alerginės reakcijos į vabzdžio geluonį skiriasi nuo asmens. Simptomai alerginė reakcija gali pasireikšti niežulys, dilgėlinė, paraudimas, odos, dilgčiojimas ar niežėjimas viduje burną, ir pykinimas ar vėmimas. Pačios sunki alerginė reakcija vadinama anafilaksija, kuris gali būti mirtinas. Pasunkėjęs kvėpavimas, ryti, užkimimas, tinimas kalba, svaigulys, ir alpimas požymiai sunkios alerginės reakcijos. Šios reakcijos tipai paprastai atsiranda po kelių minučių nuo Sting, bet, kaip žinoma, turi būti atidėta iki 24 valandos. Skubus gydymas yra būtinas, ir skubios pagalbos dažnai prireikia.