Medicina


Kokie ligos simptomai ir požymiai, periferinių arterijų liga?

Maždaug pusė žmonių su periferinių arterijų liga nejaučiate jokių simptomų,. Pacientams, kurių simptomai, Dažniausiai pasitaikantys simptomai yra su pertrūkiais Claudication ir poilsio skausmas.

* Nutrūkstančio Claudication – Nutrūkstančio Claudication reiškia skausmas ar mėšlungis rankose ar kojose, kad įvyksta su pratimais ir subsidijomis su poilsio. Sunkumą ir vietą, kur buvo protarpinis šlubumas skausmą gali skirtis priklausomai nuo vietos ir dydžio užsikirsti dalyvauja arterijos. Dažniausias vieta protarpinis šlubumas yra blauzdos raumuo. Į blauzdos raumenų skausmas atsiranda tik fizinio krūvio metu, pavyzdžiui, vaikščiojimas, ir skausmas nuolat didėja ir toliau vaikščioti, kol pacientas turi nutraukti dėl netoleruotinos skausmo. Tada skausmas greitai sustoja poilsio metu. Nutrūkstančio Claudication gali turėti įtakos vienos arba abiejų kojų.

* Poilsio skausmas – Poilsio skausmas atsiranda, kai arterijos užakimas yra tokia kritiška, kad nėra pakankamai kraujo ir deguonies tiekimą į apatinių galūnių net poilsio. Skausmas paprastai pasireiškia kojų, paprastai yra sunkus, ir įvyksta naktį, kai pacientas mano, gulint pozicija (gulėti, atsilaikyti).

Kiti simptomai ir požymiai, periferinių arterijų liga apima:

* Tirpimas, galūnių

* Silpnumas ir atrofija (sumažėjo dydžio ir stiprumo) iš blauzdos raumuo

* Šalčio pojūtis kojoms arba pėdoms

* Pokyčiai spalva kojos; kojų pašviesėti, kai jie yra padidėjusi, ir pasukite tamsus raudonos priklauso pozicija

* Plaukų slinkimas per kojas nugarinio paviršiaus ir sustorėja nagai

* Skausminga opa ir / ar gangrena audinių, kur yra kritinės išemijos; paprastai pirštai.