Medicina


Kokios yra periferinių arterijų liga gydymo?

Gydymo tikslai periferinių arterijų liga apima:

1. Atleisti kintančios Claudication skausmas.

2. Gerinti krūvio toleravimą didinant pėsčiomis iki Claudication pradžią.

3. Užkirsti kelią kritinių arterijos okliuzija, kurios gali sukelti pėdų opos, gangrena, ir amputacija.

4. Užkirsti kelią širdies priepuolių ir insulto.

Gydymas periferinių arterijų liga įtraukti gyvensenos priemones, prižiūri pratimai, vaistai, angioplastikos, ir chirurgija.

Gyvenimo pokyčiai

* Rūkymo nutraukimas panaikina svarbus rizikos veiksnys ligos progresavimą ir mažina poilsio skausmas sutrikimus ir poreikį amputacijos. Rūkymo nutraukimas taip pat yra svarbi širdies priepuolių ir insulto profilaktikai.

* Sveika mityba gali padėti sumažinti kraujo cholesterolio ir kitų lipidų koncentraciją ir gali padėti kontroliuoti kraujospūdį.

* Diabetas valdymo

* Kraujo spaudimas reguliuojamas

* Lipidų kontrolės

Vadovavo naudotis

Tinkamas įgyvendinimas gali sąlyga raumenys naudoja deguonį efektyviai ir gali paspartinti įkaito apyvartą plėtra. Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad reguliariai prižiūrint pratimai gali sumažinti simptomus protarpinis šlubumas ir leisti pacientams, kuriems vaikščioti ilgiau iki Claudication pradžią. Idealiu, pratybų programas, turėtų būti nustatyta gydytoją. Pacientai turi būti įtraukti į reabilitacijos programas prižiūri sveikatos priežiūros specialistų, pavyzdžiui, slaugės arba fizinės terapijos. Optimaliam rezultatui pasiekti, pacientams, turėtų vykdyti bent tris kartus per savaitę, Kiekvienos sesijos trunka ilgiau nei 30-45 minučių. Pratimai paprastai apima vaikščiojimas stebėti Kierat kol Claudication plėtoja; pėsčiomis laikas palaipsniui didinama kiekvieną sesija. Pacientai taip pat stebėti, krūtinės skausmas ar širdies ritmo pažeidimų plėtros fizinio krūvio metu.