Medicina


Kaip sunkios alerginės reakcijos nedelsiant gydyti?

Bitė Stingers yra spygliuota Stingers kad yra paliktas asmens odos po pradinio Sting. Jei Stinger yra pašalintas pigesniu Stinger, daugiau Nuodai iš tikrųjų švirkšti į odą. Tai geriau pašalinti Stinger švelniai kėlimo Stinger naudojant nagu ar peiliu kraštas Uzsitiens Stinger iš odos. Kiti gėlimo vabzdžių nepalikite Stingers už ir ši technika nėra taikoma.

Alerginė reakcija, yra gydomi epinefrino (adrenalinas). Keletas savarankiškai injekcinius įtaisai yra pagal receptą, įskaitant Epi-Pen, ANA-Kit, ir kiti. Šie prietaisai yra pripildytas epinefrino būti švirkščiamas prie poodinio audinio ir raumenų, pageidautina į šlaunies priekinis. Šie savarankiškai švirkšti įtaisai paprastai turi tik vieną dozę ir, vieną kartą, daugiau kaip vieną dozę reikia. Venom ekstraktorius galima įsigyti, bet jie nebuvo įrodoma, kad bet kokios naudos.

Jei rimtai Sting reakcija, visada kreiptis medicininės pagalbos, net jei epinefrino yra naudojamas, ir visoms atrodo stabilus. Alerginės reakcijos gali vėliau pažangą ir taptų rimta po epinefrino turi praeis. Kartais epinefrino nepakanka ir skysčių į veną arba kitu būdu apdorojant reikia. Jei žinoma, kad labai alergiška vabzdžių, Jūs turite prisiminti atlikti epinefrino visą laiką, ypač kai vaikams nepasiekiamoje sveikatos priežiūros (pavyzdžiui, miške, ar net į lėktuvą). Jei epinefrino nėra, kai stung, kreipkitės į gydytoją kaip įmanoma greičiau. Be epinefrino, išgertos dozės iš antihistamininių (kaip benadryl) gali sumažinti alerginės reakcijos simptomų. Antihistamininiai vaistai įsigaliotų maždaug vieną valandą. Galiausiai, tačiau, svarbu bandyti išvengti Sting.