Medicina


Kokių kitų rūšių kraujagyslių pakitimai veikia centrinę nervų sistemą?

Be Audiovizualinės žiniasklaidos paslaugų, kitų trijų pagrindinių tipų kraujagyslių pažeidimo gali kilti galvos ar nugaros smegenų: cavernous malformations, Kapiliarų telangiectases, ir venų anomalijų. Šie odos pakitimai gali būti beveik bet kur per centrinę nervų sistemą, tačiau, skirtingai nei Audiovizualinės žiniasklaidos paslaugų, jie yra ne dėl didelio greičio kraujotaUostai apsigimimųą. Tuo tarpu, cavernous malformations, telangiectases, ir venų anomalijų visi mažo srauto pažeidimai. Vietoj arterijų ir venų derinys, kiekviena susijusi tik su vieno tipo kraujagyslės. Šie odos pakitimai yra mažiau nestabilūs, nei Audiovizualinės žiniasklaidos paslaugų ir nekelia pat gana didelė rizika didelė kraujosruva. Apskritai, mažo srauto pažeidimai paprastai kelia mažiau nepatogumų neurologinių simptomų, ir reikalauja mažiau agresyvus gydymas kaip padaryti Audiovizualinės žiniasklaidos paslaugų.

* Uostai apsigimimų. Šie odos pakitimai yra sudaroma iš grupės sandariai supakuoti, neįprastai plonasienių, smulkiųjų kraujagyslių kad išstumti normalus nervų audinių galvos ar nugaros smegenų. Laivai yra pripildytas lėtai arba sustingęs kraujas, kuris paprastai yra sukrešėjęs arba skilimo valstybės. Patinka Audiovizualinės žiniasklaidos paslaugų, Uostai apsigimimų, gali apimti, dydis nuo kelių frakcijų colio iki kelių centimetrų skersmens, priklausomai nuo kraujo indų skaičius;. Kai kurie žmonės sukurti keli pažeidimai. Nors Przepastny apsigimimų paprastai neturi kraujavimas kaip smarkiai kaip Audiovizualinės žiniasklaidos paslaugų ar, jie kartais teka kraujo į aplinkinius nervų audinių, nes dalyvauja kraujagyslių sieneles yra ypatingai trapios. Nors dažnai jie nėra kaip simptominė kaip Audiovizualinės žiniasklaidos paslaugų, Uostai apsigimimų, gali sukelti epilepsijos priepuolius kai kuriems žmonėms. Po Audiovizualinės žiniasklaidos paslaugų, Uostai apsigimimų yra kraujagyslių pažeidimas tipas labiausiai tikėtina, kad reikia gydyti.
* Kapiliarinis telangiectases. Šie odos pakitimai sudaro grupės neįprastai patinę kapiliarus ir paprastai išmatavus matavimo mažiau nei colio skersmens. Kapiliarų yra visos kraujagyslės mažiausios, kurių skersmuo mažesnis nei žmogaus plauko; jie vežimo talpą tik nedideli kiekiai kraujyje, ir kraujas teka šie laivai labai lėtai. Dėl šių veiksnių, telangiectases retai padaryti daug žalos aplinkinių smegenų ar stuburo smegenų audinių. Bet izoliuotas kraujosruvos, kurios atsiranda yra mikroskopiniai dydžio. Taip, pažaidos paprastai yra gerybinė. Tačiau, kai paveldimas sutrikimas, kai žmonės kurti daug šių pažeidimų (žr. toliau), telangiectases gali prisidėti prie nespecifiniai neurologiniai simptomai, tokių kaip galvos skausmas ar traukuliai.
* Venų apsigimimų. Šie odos pakitimai sudaro neįprastai išsiplėtusios venos. Struktūrinių trūkumų paprastai neturi kištis į kraujagysles funkcija, kuri yra į kanalizaciją deguonies nusodrintojo kraujo atstumu nuo kūno audinius ir grąžina jį į plaučius ir širdį. Venų apsigimimų retai kraujavimas. Kaip telangiectases, labiausiai venų apsigimimų nesukelia simptomų, nepastebėti, ir atlikite gerybinis kursas.