Medicina


Kas sukelia kraujagyslių pažeidimai?

Nors šių kraujagyslių anomalijas centrinę nervų sistemą, kelia dar nėra gerai suprantamos, mokslininkai mano, kad jos dažniausiai kyla iš klaidų, kurios atsiranda per embriono ar vaisiaus vystymuisi. Šios klaidos gali būti susiję su genetinėmis mutacijomis, kai kuriais atvejais. Kelių rūšių kraujagyslių apsigimimus yra žinoma, kad paveldimas ir taip yra žinoma, kad genetiniu pagrindu. Kai kurie įrodymai, taip pat siūlo, kad bent kai kurie iš šių pažeidimų yra įsigytas vėliau gyvenime kaip sužalojimo į centrinę nervų sistemą.

Per vaisiaus vystymuisi, naujų kraujagyslių nuolat forma ir dingsta kaip žmogaus kūno pokyčiai ir auga. Šie organizmo kraujagyslių žemėlapio pokyčiai ir toliau po gimimo ir kontroliuoja angiogeninių faktorių, cheminių medžiagų gaminamas organizme, kad skatintų naujų kraujagyslių susidarymą ir augimą. Mokslininkai neseniai nustatė pakeitimų, cheminių struktūrų įvairių angiogeninių faktorių kai kuriems žmonėms, kurie Audiovizualinės žiniasklaidos paslaugų arba kitų kraujagyslių sutrikimais, centrinės nervų sistemos. Tačiau, ji dar ne visai aišku, kaip šie cheminiai pokyčiai iš tikrųjų sukelia pokyčius kraujagyslių struktūra.

Nagrinėdami modelius šeimos įvykis, mokslininkai nustatė, kad vienos rūšies Przepastny išsigimimas, apimančios keletą pažeidimų formavimosi priežastis yra genetinės mutacijos chromosomų 7. Ši genetinė mutacija atsiranda daug etninių grupių, tačiau ji yra ypač dažnos didelis gyventojų Ispaniškas amerikiečiai gyvena Pietvakarių; šie asmenys dalijasi bendrą protėvį, kuriems genetinis pakitimas. Kai kurie kitų rūšių kraujagyslių defektai centrinę nervų sistemą yra sudėtinė didesnių medicinos sindromai žinoma, kad paveldimas. Jie apima paveldimas hemoraginės teleangiektazijos (taip pat žinomas kaip Osler-Weber-Rendu liga), Sturge-Weber sindromu, Klippel-Trenaunay sindromas, Parkes-Weber sindromu, ir Wyburn-Mason sindromas.