Medicina


Poliartritu nepilnamečių reumatoidiniu artritu

Poliartritu nepilnamečių reumatoidiniu artritu, yra tokios formos, kokios keturios ar daugiau sąnarių dalyvauja po šešis mėnesius nuo ligos. Ši forma yra sunkesnis tiek dėl didesnio skaičiaus sąnarių dalyvauja ir tai, kad jis linkęs pablogėti per tam tikrą laiką. Šie vaikai gali turėti daug problemų su normaliai veiklai ir turi būti vertinamos agresyviai.

Nuo gydytojo požiūriu, Svarbiausia yra atkreipti uždegiminis artritas pagal kontrolės kuo greičiau. Paprastai, šis procesas apima ne mažiau kaip vaistai, kurie mažina uždegimą, nesteroidiniai priešuždegiminiai vaistai (NVNU). Tai taip pat gali pareikalauti, kad kai kurios gana stiprus vaistai, tačiau svarbu pripažinti, kad jos yra būtinos siekiant sumažinti simptomus ir užkirsti kelią nepataisomai sugadinti. Vienas dalykas žiūrėti už tai, naudojant steroidai (pavyzdžiui, prednizolonas). Sunkiais atvejais, tai gali būti reikalinga, tačiau tai nėra “nekilnojamojo” tirpalas. Steroidai padaryti pacientams, sergantiems artritu, jaučiatės puikiai, bet tai kaip valymo purvo pagal kilimas. Viskas atrodo gerai, bet tai tikrai ne. Išgėrus per daug steroidų ilgą laiką sukelia daug problemų, kaip žemo ūgio ir silpni kaulai. Kai mes reikalaujama, kad vaikas steroidinių vaistų, mes norime atpratinti juos kuo greičiau. Nesteroidiniai priešuždegiminiai vaistai yra pakankamai daug vaikų, sergantiems jaunatviniu reumatoidiniu artritu, tačiau sunkesniais atvejais gali prireikti daugiau agresyviai “antros linijos” vaistai, tokios kaip auksas nuotraukų, sulfasalazinu, arba metotreksatu. Sunkiais atvejais reikia steroidų ar antros eilės vaistai turėtų būti patyrusių gydytojų priežiūra.

Naujesnės formos vaistų, biologijos vadinamas TNF blokatoriais, dabar prieinamas. Naviko nekrozės faktorius alfa (TNF-alfa) yra medžiaga, padaryta ląstelės kūno, kad turi svarbų vaidmenį skatinant uždegimas. Blokuodamas TNF-alfa veiksmų, TNF blokatoriais sumažinti ligos požymius ir simptomus, uždegimas. Etanerceptas (Enbrel) yra savarankiškai injekcinius TNF blokatorius, kuris yra suleidžiamas į odą du kartus per savaitę ir yra skirtas sumažinti požymių ir simptomų vidutinio sunkumo ar sunkiu aktyviu poliartritu kurso nepilnamečių reumatoidiniu artritu sergantiems pacientams buvo nepakankamas atsakas į vieną ar daugiau ligų pakeisti vaistą(su). Infliksimabas (Remicade) yra į veną suleidžiama antikūnų, kurie blokuoja TNF-alfa poveikis. Remicade infuzijos į veną kas du mėnesius. Remicade veiksmingas gydant nepilnamečių reumatoidiniu artritu ir gali sukelti didelį ir greitą sumažinti ligos aktyvumą ir geresnę gyvenimo kokybę. Adalimumabas (Humira) taip pat savarankiškai injekcinius TNF blokatorius, kuris mažina požymių ir simptomų sunkumo ar sunkiu aktyviu poliartritu nepilnamečių uždegiminis artritas vaikams 4 metų amžiaus ar vyresnis.