Medicina


Kas yra fizinės terapijos tikslas žmonėms su artritu?

Žmonių su artritu dažnai sąnarių sustingimas – Dažniausiai todėl, kad jie išvengtų judėjimus, kurie gali padidinti skausmą. Mobilizuojant artrito sąnarių, tačiau, sąstingis ir skausmas tik blogiau. Todėl, žmonėms su artritu dažnai taikoma fizinė terapija. Kineziterapeuto gali išmokyti jus, kaip dirbti iš standumo be tolesnio kenkia jūsų bendras. Fizinė terapija taip pat naudinga po traumos, pvz nuo kritimo, ir po bendrų operacijų, ypač dirbtinio sąnario endoprotezavimo.

Ergoterapija gali išmokyti jus, kaip sumažinti įtampą sąnarių kasdienės veiklos metu. Darbo terapijos gali parodyti jums, kaip keisti savo namų ir darbo aplinkos sumažinti pasiūlymus, kurie gali apsunkinti artritas. Jie taip pat gali numatyti, įtvarai jūsų rankų ar riešų, ir rekomenduoti pagalbiniai įtaisai į pagalbą užduočių, tokių kaip vairuotojo, maudyklos, padažas, buityje ir tam tikrus darbus.

Kas yra fizinės terapijos tikslas?

Fizinės terapijos tikslas yra gauti asmuo atgal iki taško, kur jis ar ji gali atlikti įprastas, kasdieninėje veikloje ir nesunkiai.

Išsaugoti gerą judesio amplitudę yra raktas siekiant išlaikyti gebėjimą atlikti kasdienę veiklą. Todėl, didinti judesių bendras diapazonas yra pagrindinis dėmesys kineziterapijos. Statyba stiprumo dalyvauja raumenys aplink bendrą taip pat yra labai svarbus, kadangi stipresni raumenys gali geriau stabilizuoti susilpnino bendrą.

Fizinė terapeutas pateikti pratimai, kuria siekiama išsaugoti koncentracija ir naudojimo sąnarių. Jie gali parodyti jums, kaip geriausia judėti iš vienos vietos į kitą ir taip pat gali išmokyti jus, kaip naudotis pėsčiųjų pagalbą, pavyzdžiui, ramentai, Walker arba cukranendrių, jei reikia,.

Kokie yra keletas profesinių ir fizinės terapijos programas?

Yra daug naudos dalyvaujančioms fizinės ir ergoterapijos programos, įskaitant:

* Jūs įgyti išsilavinimą apie savo tipo artritas, taip, kad galite būti gerai informuotas.
* Jei turite antsvorio,, mitybos planas bus sukurtas, siekiant sumažinti didelio svorio stresas dėl paramos sąnarių atgal, kojų ir pėdų. (Kaip dar, jokių konkrečių mitybos — išskyrus dieta skirta svorio — pasirodė naudinga artritu.)
* Jūs įgyti snukio priežiūros patarimai, įskaitant pasirinkimo ir montavimo batai su amortizatoriumi išoriniais padais ir skulptorių (Orthotic) vidpadžiai Litų tiksliai kiekvienos pėdos kontūrą.
* Jūs išmoksite gydymo metodus siekiant palengvinti diskomfortą ir pagerinti veiklos rezultatus per įvairias fizines technologijas ir veiklos pakeitimus.

Kokie metodai bus mokytis?

* Poilsis. Nakvynė poilsio padeda sumažinti tiek sąnarių uždegimas ir skausmas, ir yra ypač naudingas, kai reikia kelių sąnariai yra paveikti, ir nuovargis yra didžiausia problema. Individualus bendras poilsio labiausiai naudinga, kai artritas apima vieną arba tik keletą sąnarių. Individualizuotos įtvarai galima pailsėti ir paramos uždegimas sąnarių ir minkštųjų apykaklės galima remti kaklo, o jūs sėdėdami arba stovėdami.
* Terminis būdai. Taikant ledo paketai arba šildymo pagalvėlės, taip pat giliai šilumos pateikė ultragarsu ir karšto pakuotėse, gali padėti sumažinti vietos skausmas. Šilumos pat atpalaiduoja raumenų spazmai aplink uždegimas sąnariams. Šildymas sąnarių ir raumenų su šilta vonia ar dušas, prieš pradėdama naudotis gali padėti jums naudotis daugiau lengvai.
* Naudotis . Pratimai yra svarbi dalis artrito gydymas, kad yra efektyviausia tada, kai atliekama tinkamai, kiekvieną dieną. Gydytojas ir terapeutas skirs programa už jus, kad gali skirtis kaip jūsų poreikius keisti.