Medicina


Gydymą po sąnario pakeitimo

Priešoperacinis programas švietimo ir mankšta, prasidėjo prieš operaciją, būtų tęsiamos namuose. Jos gali būti keičiamos iš ligoninės po operacijos pritaikyti naujus poreikius per reabilitacijos periodą. Šios pratybos gali būti pridėta prie jūsų įprasto naudojimosi režimas, ir jūs galite rasti savo sugebėjimą naudotis pagerėjo po operacijos.

Kokia bendros apsaugos būdai siūlomi?

Yra būdų, kaip sumažinti stresą dėl sąnarių paveikė artritas, o dalyvaujančių kasdienėje veikloje. Kai kurie iš šių įtraukti:

* Kontroliuoti savo svorį, galėtų išvengti papildomų pabrėžti kūno svorį sąnarių, pavyzdžiui, nugaros, Klubai, kelių ir pėdų.
* Žinodami kūno padėtį, naudojant gerą laikyseną, siekiant apsaugoti jūsų nugaros ir kojų ir pėdų sąnarius. Kai įmanoma, susėsti padaryti darbą, o ne nuolatinio. Keisti padėtį dažnai, nes gyvena vienoje vietoje ilgą laiką didėja sąstingis ir skausmas.
* Taupydami elektros energiją, leidžiant poilsio laikotarpių, tiek per darbo dieną ir per veiklos.
* Pagarba skausmas. Tai jūsų organizmo būdas pasakyti jums kažkas yra negerai. Nesistenkite veikla, kuri kelia įtampą sąnariuose, kurie jau yra skausmingas ar standus.

Ergoterapeuto gali parodyti jums būdų padaryti kasdienius darbus nepabloginant skausmas ar sukelti sąnarių pažeidimą. Kai bendros apsaugos metodai apima:

* Naudojant tinkamą kūno mechanika kaip gauti ir iš automobilio, kėdės ar vonia, taip pat kelti objektai.
* Naudojant stipriausias jūsų sąnariai ir raumenys, siekiant sumažinti dėl mažesnių sąnarių streso. Pavyzdžiui, vykdant biudžetą arba lagaminėlis su petį, o ne su ranka.
* Platinti spaudimas sumažinti stresą bet vieną bendrą. Kėlimo patiekalai su abiem delnais, o ne su pirštais ir nešant sunkius nešulius rankose vietoj savo rankomis.
* Jei jūsų rankos yra paveikti artrito, išvengti griežtų Įspūdingos, pigesniu, nuspaudžiant ir sukimo. Būdai atlikti tas pačias užduotis, su pakaitinio būdai ir priemonės paprastai galima rasti.