Medicina


Kas yra osteoartritas simptomai?

Osteoartritas yra sąnarių liga. Skirtingai nuo daugelio kitų formų artritai, kad yra sisteminių ligų, tokiomis kaip reumatoidinis artritas ir sisteminė raudonoji, osteoartrito neturi įtakos kitų kūno organai. Dažniausias simptomas osteoartrito yra skausmas paveikė bendrą(su) po daugkartinio naudojimo. Sąnarių skausmas paprastai būna blogesnis vėliau tą pačią dieną. Gali būti patinimas, šiluma, ir girgždėjimo nukentėjo sąnarių. Skausmas ir sustingimas, sąnarių taip pat gali atsirasti po ilgo neveiklumo laikotarpiai (pavyzdžiui, sėdi teatras). Sunkiais osteoartrito, visiško praradimo kremzlių pagalvėlės sukelia trintį tarp kaulų, sukeliantis skausmą ramybės ar skausmas su ribota judėjimo.

Simptomai osteoartritas labai skiriasi nuo pacientui. Kai kuriems pacientams gali būti nusilpusiems jų ligos simptomai. Iš kitos pusės, kiti gali turėti stebėtinai mažai simptomų, nepaisant dramatiškų degeneracija sąnariams matyti rentgenu. Simptomai taip pat gali būti su pertrūkiais. Tai nėra neįprasta, sergančių osteoartritu pirštų sąnarių, rankų ir kelių, kad turi ilgametę be skausmo intervalai tarp ligos simptomai.

Osteoartritas Kelio dažnai yra susijusios su viršijant viršutinę kūno svorio, su nutukimu, ar pakartotinių traumų ir / ar bendros operacijos istorija. Progressive kremzlės degeneracija kelio sąnarys gali sukelti deformacijos ir išvežimo kreivės kelio, kuris yra nurodytas kaip “bowlegged.” Žmonių su osteoartritu ir laikančių svorį sąnarių (kaip kelio) gali šlubuoti. Šlubas gali pabloginti, nes daugiau kremzlių išsigimsta. Kai kuriems pacientams, skausmas, šlubas, ir bendrų disfunkcija, gali nereaguoti į vaistus ar kitas konservatorius priemonės. Todėl, sunkus osteoartrito Kelio yra viena iš labiausiai paplitusių priežasčių, viso kelio sąnario pakeitimo chirurginių procedūrų JAV.

Osteoartritas iš stuburo kaklinės dalies arba juosmeninės stuburo dalies sukelia skausmą kaklo ar nugaros. Bony Spurs, vadinamas osteophytes, kad kartu artrito stuburo forma gali dirginti stuburo nervus, sukelia stiprų skausmą, sustingimas, ir dilgčiojimas nukentėjusios kūno dalys.

Osteoartritas sukelia kietos formavimas, Kaulų plėtros mažų sąnarių pirštų. Klasikinės kaulingas plėtros mažųjų sąnarių prie pirštų pabaigos yra vadinama Heberden mazge, pavadintas po labai garsus britų daktaras. Kaulų deformacijos yra kaulų rezultatas Spurs nuo osteoartrito, kad bendri. Kita dažna kaulų rankenėlę (mazgas) įvyksta viduryje sąnario daugeliui pacientų su osteoartrito pirštus ir yra vadinamas Bouchard mazge. Dr. Bouchard buvo garsus prancūzų gydytojas, kuris taip pat studijavo artritu sergantiems pacientams, 1800 pabaigoje. Heberden's ir Bouchard's mazgai, negali būti skausminga, tačiau jie dažnai yra susiję su senaties judėjimo bendras. Charakteristika pasirodymai šių piršto mazgai gali būti naudinga diagnozuojant osteoartrito. Osteoartritas iš ties didelis pirštas į pėdos bazė bendras veda į bunion formavimas. Osteoartritas pirštų ir kojų pirštai gali turėti genetinių ir galima rasti daug moterų narių kai kurioms šeimoms.